Ana sayfa Öne Çıkanlar Embracelet, Bu Hafta Android Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştiriyor

Embracelet, Bu Hafta Android Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştiriyor

231
embracelet-bu-hafta-android-cihazlar-icin-cikisini-gerceklestiriyor

Embracelet, Bu Hafta Android Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştiriyor! Stüdyo Ghibli tarzını andıran oyun müzkleri ve hikayesi ile oldukça öne çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde iOS cihazlar için çıkışını gerçekleştiren Embracelet, nihayet Android cihazlara geliyor.

Yayıncılığını machineboy’un, geliştiriciliğini ise Mattis Folkestad’ın gerçekleştirmiş olduğu oyun hikayesi ve müzikleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Oyun geçtiğimiz günler içerisinde Android sürümünden yeni bir haber ile karşımıza çıktı.

Adroid Versiyonu Yolda

Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde iOS cihazlara gelişinin ardından Embracelet şimdi ise Android cihazlara gelecek. Ne yazık ki henüz tarihle ilgili net bir açıklama yapılmadı. Fakat bu hafta içerisinde Android cihazlar için çıkışını gerçekleştireceği söylendi. Oyunu şu anda App Store üzerinden iOS cihazlar için bulabilirsiniz. App Store üzerinden fiyatı 64,99 TL olarak görünüyor.

embracelet-bu-hafta-android-cihazlar-icin-cikisini-gerceklestiriyor-2

Studio Ghibli’yi Anımsatan Oyun

Ne yazık ki Google Play sayfası henüz açılmadığı için o tarafla ilgili herhangi bir ayrıntı bilinmiyor. Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=wKZTEtQkJug

Ruhları Kaçışı ve Komşum Totoro gibi animelerin meydana getirildiği Studio Ghibli’nin animelerini andıran oyun oldukça ilgi görmüştü. Embracelet oyununda, oyuncular, büyükbabasından kalmış miras bilekliğe sahip olan bir karakteri yönetiyor. Baş karakter olan Jesper, bu bileklik ile beraber Norveç’e yakın bir adaya keşfetmeye gidiyor. Kendine ve adaya dair ilginç bilgiler öğrendikten sonra çok şey değişiyor ve aksiyon başlıyor. Yaklaşık olarak 4 – 6 saatlik oynanışa sahip olan oyun oldukça sürükleyici.