Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG: New State Survivor Pass Tanıtıldı!

PUBG: New State Survivor Pass Tanıtıldı!

42
pubg-new-state-survivor-pass-tanitildi

PUBG: New State Survivor Pass Tanıtıldı! PUBG’nin yeni mobil oyununun çıkışına sayılı saatler kala savaş bileti ile ilgili bir tanıtım gerçekleştirildi. Oyunun yapımcılığını üstlenen Krafton PUBG: New State Survivor Pass’i tanıttı. Dünya genelinde aynı anda yayınlanacak olan oyun hakkında Krafton, harita değişiklikleri, mekanikler ve eklentiler gibi pek çok farklı teknik detay hakkında bilgi verdi.

Sevilen oyun PUBG’nin bugün itibari ile yayına sunacağı yeni oyunu PUBG: New State hakkında bir yenilik daha tanıtıldı. Survivor Pass tanıtımı ile ilgili bir video da yayınlandı. Video’da oyun ve Survivor Pass ile ilgili birçok görüntü oyun severleri bekliyor. Oyunda her ay düzenli olarak güncelleme alacak olan Survivor Pass, yeni öğeler kazanmak için günlük, haftalık ve hikaye görevleri içerecek. D – 1 Survivor Pass ile ilgili resmi tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

pubg-new-state-survivor-pass-tanitildi-2

PUBG: New State Survivor Pass Tanıtıldı! Oyuncular tarafından merak ile beklenen oyun New State’in nasıl bir etki yaratacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. İlerleyen günler ve haftalarda oyunun nasıl bir etki yaratacağını göreceğiz. Ancak PUBG Mobile’de olduğu gibi PUBG: New State’de de yeni rekorlar kırılacağını söyleyebiliriz. Ayrıca oyunun 2022 yılında birçok yama ve eklentiyle sürekli güncelleme alacağını hatırlatalım. PUBG: New State ve çok daha fazla mobil oyun haberi için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.