Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile’a Böcek Modu Getirildi!

PUBG Mobile’a Böcek Modu Getirildi!

328
pubg-mobilea-bocek-modu-getirildi

PUBG Mobile’a Böcek Modu Getirildi! PUBG Mobile oyuncuları 9 Haziran ve 5 Temmuz tarihleri arasında böcek kadar küçülerek uçma özelliğine sahip olacak. Uçarken aynı zamanda da Erangel haritasındaki beş özel laboratuvarda savaşabilecek. Güdümlü füzeler ile hızlı ve patlayıcı aksiyonlara davetlisiniz!

Dünyanın en popüler mobil oyunu olan PUBG Mobile, Serüven – Böcek adlı yeni modunu duyurdu. Bu yeni oyun modu ile beraber yeni bir battle royale deneyimi sunuluyor. Sınırsız güdümlü füze ile donatılmış böcek oyuncular rakipleri ile mikroskobik düzeyde savaşacak. Aynı zamanda da aynı boydaki oyuncuların tavalarından kaçmaya çalışacaklar.

pubg-mobilea-bocek-modu-getirildi-2

Minyatür Boyutta Dev Eğlence

Oyuncular Erangel’in yeni modu ile birlikte beş farklı laboratuvar keşfedecek. Her laboratuvarda gizemli bir Kuantum Dönüşüm Cihazı mevcut. Bu cihazı aktive eden kullanıcılar, böcek boyutundan minyatür oyuncu boyutuna geçecek. Dönüşen oyuncular sırt çantasında bulunan ekipmanları kullanamayacak. Fakat sınırsız sayıda güdümlü füze fırlatma hakkına sahip olacak. Laboratuvarda uçabilen oyuncular ise oradan uzaklaşınca eski boyutlarına geri dönecek. Böcek oyunculara normal silahlarla zarar verebilmek mümkün değil fakat tava saldırılarına karşı dikkatli olmaları gerekiyor.

PUBG Mobile’a Böcek Modu Getirildi! Böcek haline geçen oyuncular, Enerji Işığı Puanları toplayıp solucan deliklerinden geçerek farklı yerlere yolculuk edebilir. Her ışık beş Işık Puanı toplamanızı sağlıyor. Oyuncular 40 Işık Puanına ulaştıklarında ise Solucan Deliği Cihazı’ nı çalıştırıp diğer laboratuvarlara geçiş yapabiliyorlar. Işık Puanları yalnızca Böcek halinde iken toplanabiliyor. Aynı zamanda normal boyuttaki oyuncular Enerji Dükkanı’nı kullanıp Işık Puanları sayesinde savaş ekipmanları satın alabiliyor. Serüven – Böcek modunun amacı da diğer modlarla aynı: Hayatta kalan son oyuncu olmak! PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.