Ana sayfa Öne Çıkanlar Korku Oyunu Secret Neighbor, Bu Ay iOS’a gelecek!

Korku Oyunu Secret Neighbor, Bu Ay iOS’a gelecek!

396
korku-oyunu-secret-neighbor-bu-ay-iosa-gelecek

Korku oyunu Secret Neighbor, bu ay iOS’a gelecek! Hello Neighbor adlı oyunun çok oyunculu versiyonu olan SecretNeighbor daha öncelerde PC versiyonu yayınlanmıştı. Bu ay içerisinde ise iOS cihazlara geleceğine yönelik açıklama yapıldı.

Yayıncılığının tinyBuild tarafından yapıldığı, geliştiriciliğini ise Holography ve Eerie Guest Studios’un üstlendiği Secret Neighbour iOS cihazlara geliyor. Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi açıklanan oyun artık iOS cihazlarda oynanabilecek.

korku-oyunu-secret-neighbor-bu-ay-iosa-gelecek-2

SecretNeighbor’un normalde 2021 yılının Nisan ayı içerisinde yayınlanması bekleniyordu. Fakat sonrasında oyunun çıkış tarihini ertelediler. Yapılan son açıklamaya göre Secret Neighbor, 17 Haziran’da iOS cihazlar için çıkışını gerçekleştirecek. Ücretsiz olarak yayınlanacak ancak oyun içi ödemeleri bulunacak.

Oyunun mağaza sayfasına linkten ulaşabilirsiniz.

Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

korku-oyunu-secret-neighbor-bu-ay-iosa-gelecek-3

Secret Neighbor Hakkında

Hello Neighbor ile aynı evrende geçen SecretNeighbor çok oyunculu bir korku oyunudur. Altı oyuncu komşularının evine gizlice girmeye çalışır. Asıl amaç gizli bodrum katına ulaşmaktır. Fakat bu altı oyuncunun içinde birisi kimliğini değiştiren komşudur. Komşu rolünü üstlenmiş olan oyuncu diğer beş oyuncunun bodrum katına sızmasına engel olmaya çalışır. Oyuncular ev bodrum katına ulaşmaya çalışırken aynı zamanda da aralarındaki komşunun kim olduğunu bulmaya çalışır. kafa karıştırıcı ve aynı zamanda da oldukça eğlenceli olan oyun App Store’da sizi bekliyor. Bu gizemli evrene girmek için elini çabuk tut! Daha fazla oyun haberine Mobil Delisi sayfamızı takipte kalarak ulaşabilirsiniz.