Ana sayfa Öne Çıkanlar Builderment iOS cihazlar için ücretsiz çıkışını yaptı

Builderment iOS cihazlar için ücretsiz çıkışını yaptı

380
builderment-ios-cihazlar-icin-ucretsiz-cikisini-yapti

Builderment, iOS cihazlar için ücretsiz çıkışını yaptı! Fabrika kurup yönetimini de gerçekleştirerek daha büyük bir hale getirmeye çalıştığınız Builderment, iOS cihazlar için ulaşılabilir durumda. Builderment, iOS cihazlar için App Store üzerinden ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirdi. Yayıncılık ve geliştiriciliğini Builderment LLC’nin gerçekleştirdiği fabrika kurma oyunu oldukça iyi görünüyor.

builderment-ios-cihazlar-icin-ucretsiz-cikisini-yapti-2

Kendi Fabrikanı Kurup Büyütmek İçin Çalış!

Oyuna fabrika kurarak başlıyorsunuz. Sonrasında temelini atmış olduğunuz fabrikayı geliştirerek sürekli üst seviyeye çıkarmaya çalışıyorsunuz. Başladığınız ilk zamanlarda küçük olacak ve süreçleri yavaş ilerleyecek. Fakat sonrasında kaynak toplayarak süreçleri hızlandıracaksınız ve fabrikanız gittikçe büyüyecek. İçerik olarak alışılmışın dışında konusu olan bir oyun. Bu özelliğiyle de günümüzde yayınlanan oyunlardan biraz farklı. Değişiklik istiyorsanız ve bu tarz oyunları seviyorum diyorsanız tam sizlik görünüyor. Kendi fabrikanızı kurup gün gün büyütmek için güzel bir fırsat! Builderment, App Store’da sizi bekliyor.

Builderment iOS cihazlar için yayında! Builderment, şu andan itibaren App Store üzerinden iOS cihazlar için ulaşılabilir. Oyun ücretsiz olarak yayınlanmış. Fakat oyunun içerisinde oyun içi satın alımların mevcut olduğunu belirtmekte fayda var. Android sürümü ile ilgili henüz bir açıklama yapılmamış. Fakat kısa zamanda Google Play Store için de geleceğini düşünmekteyiz.

Oyunu ücretsiz olarak indirebileceğiniz App Store linkine aşağıdan ulaşabilirisiniz.

https://apps.apple.com/tr/app/builderment/id1558592038?l=tr

Oyunun resmi oynanış videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bKyuGzPQVJ4

Builderment ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.