Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Pro League Türkiye’de 3. Hafta Tamamlandı!

PUBG Mobile Pro League Türkiye’de 3. Hafta Tamamlandı!

424
pubg-mobile-pro-league-turkiyede-3-hafta-tamamlandi

PUBG Mobile Pro League Türkiye’de 3. Hafta Tamamlandı! 14 Şubat 2021 tarihinde başlatılan PUBG Mobile Pro League Türkiye turnuvası hız kesmeden devam ediyor. Yeni bir sahne kuran oyun gün geçtikçe profesyonel takımlara ve oyunculara daha da heyecanlı rekabet ortamı yaratıyor.

Sevilen Ligin Sıralama Tablosu Paylaşıldı

Yılın bilinen en prestijli turnuvası olan PlayerUnknowns Battleground’s Mobile Pro League Türkiye’deki 3. Haftasının ilk gününü tamamladı. Oldukça nefes kesici şekilde gerçekleştirilen turnuva ilgileri üstünde tutmaya devam ediyor. PUBG Mobile Türkiye sosyal medyadan paylaşmış olduğu gönderi ile taraftarların sıralama tablosunu sevenleriyle buluşturdu.

pubg-mobile-pro-league-turkiyede-3-hafta-tamamlandi-2

Turnuvanın sıralama tablosu oldukça güzel isimlerden oluşuyor. Sıralamada ilk 3 takım sırası ile Blaze Esports, Next Rüya Gaming ve S2G E sports şekilde oldu. Hırsılı ve başarılı Blaze Esports 3. Haftanın ilk gününde 2 kere birincilik alarak zirveye adım adım tırmandı. Turnuva oldukça kapışmalı gidiyor. Bir sıralama yapılıyor evet ama bu sıralamada puanlar birbirine oldukça yakın. Bu durum da turnuvanın heyecan ve seyri zevkini katlayarak artırıyor.

PUBGMobile Pro League Türkiye’de 3. Hafta Tamamlandı!

Dikkatleri zaten varlığıyla üzerine çeken PUBGMobile Pro League, turnuvalar ile daha da ilgiye maruz kalıyor. Oyuncuları ve ilgilenenleri oldukça heyecanlı şekilde turnuvaları takip ediyor. Oldukça rekabet içinde gerçekleşen turnuvada bütün oyunculara başarılar diliyoruz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.