Ana sayfa Öne Çıkanlar One Escape iOS’a Geliyor!

One Escape iOS’a Geliyor!

348
one-escape-iosa-geliyor

One Escape iOS’a Geliyor! Piksel grafiklere sahip hapishaneden kaçış oyunu tercih edilen ve sevilerek oynanan oyunlar arasındaydı. Sonunda oyun App Store üzerinden geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Crescent Moon Games’ in üstlendiği kaçış oyunu One Escape iOS cihazlar için yayınlandı. App Store üzerinde 27,99 TL olan oyun artık ulaşılabilir halde. Oyunun Andriod sürümü için henüz bir açıklama yapılmadı.

60 Bölümlük Heyecan Dolu Macera

Üç cesur arkadaşın banka soymaya karar vermesi ve sonrasında polisler tarafından yakalanarak hapse girmesi ile başlayan oyun sürükleyiciliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Kafa kafaya vererek kaçış planı yapmaları, gardiyanlardan kaçmaları ve tuzaklardan sıyrılmaları gerekiyor. Heyecanı hız kesmeden yaşatan oyun 60 bölümden oluşuyor. Benzersiz yeteneklere sahip üç karakter ve bulmacalarla dolu zorlu seviyeler de oyunda mevcut.

one-escape-iosa-geliyor-2

One Escape iOS’a geliyor! 60 bölümü tamamlayarak ne pahasına olursa olsun bulunduğun hapishaneden hızla kaç! Bu üç arkadaşı kıvrak zekan ile kurtarabilirsin. Tuzaklardan kaç gardiyanlardan saklan! Oldukça heyecan verici oyunu iOS cihazlar üzerinden indirip oynamaya başlayabilirsiniz. One Escape ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.