Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile 2020 En İyi Oyuncuları Belli Oldu!

PUBG Mobile 2020 En İyi Oyuncuları Belli Oldu!

35
pubg-mobile-2020-en-iyi-oyunculari-belli-oldu

PUBG Mobile 2020 En İyi Oyuncuları Belli Oldu! Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını yüzünden oldukça büyük etkiler alan oyun dünyasında da uzun bir yıl geride kaldı. Mobil platformun en çok oynanan oyunları arasında yer alan PUBG Mobile için geçtiğimiz yılın en iyi beş oyuncusu belli oldu.

PUBG Mobile denilince akla ilk gelen oyuncular arasında yer alan Luxxy listemizin ilk ismi oluyor. PUBG Mobile’a 2. Sezonda dahil olan e sporcu kısa sürede Bigetron Red Aliean takımına seçildi. Hızlı bir gelişim gösteren Luxxy birçok başarıya imza attı. Bigertron RA’nın yerel ve uluslararası sahnelerde en önemli güçleri arasında yer alan Luxxy PMWL – East’i de takımına kazandı.

pubg-mobile-2020-en-iyi-oyunculari-belli-oldu-2

Listemizin ikinci ismi ise Endonezyalı e sporcu Ryzen. Bigetron Red Aliens’ın bir diğer önemli oyuncusu olan Ryzen, 2020’nin de en değerlileri arasında. PUBG Mobile Dünya Ligi başta olmak üzere birçok turnuvada adından başarı ile söz ettiren isimlerden biriydi.

Listenin üçüncü ismi ise 4AM takımından 33Svan. Yetenekleri ve başarılı maçları ile Çin’li seyircilerin favorileri arasına giren 33Svan, dünya genelinde de her geçen gün popülerliğini arttırdı. PEL Sezon 3 zaferi PEL Championship 2020 üçüncülüğü gibi pek çok başarısı bulunuyor.

pubg-mobile-2020-en-iyi-oyunculari-belli-oldu-3

Listemizin sonuna doğru gelirken dördüncü en iyi oyuncu NOVA Esports’dan Paraboy oluyor. Dünya çapında en iyi oyuncular listesinde şüphesiz yer alan Paraboy takımı içinde değişilmez isimlerden. Paraboy’un bu yılki başarıları arasında ise PEL Season1 ve PEL Championship 2020 yer alıyor.

PUBG Mobile 2020 En İyi Oyuncuları Belli Oldu! Listenin son ismi ise yine Bigetron Red Aliens’dan. Listede 3 oyuncusu yer alan Bigetron RA, PUBG Mobile’da şüphesiz dünyanın en iyi takımlarından biri. Listenin son ismi ise Zuxxy. Esports Ödüllerinde de Yılın Esports Mobil Oyuncusu ödülünün sahibi olan Zuxxy, listemizde de yer alıyor.

2021’in güzel bir yıl olması dileğiyle herkese iyi seneler dileriz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için 2021’de de Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.