Ana sayfa Öne Çıkanlar Pokemon GO Topluluk Etkinliğinin Yeni Durağı Ankara!

Pokemon GO Topluluk Etkinliğinin Yeni Durağı Ankara!

182
pokemon-go-topluluk-etkinliginin-yeni-duragi-ankara

Pokemon GO Topluluk Etkinliğinin Yeni Durağı Ankara! Türkçe dil desteği sonrasında etkinliklerin hız kesmediği Pokemon GO oyununda yeni duyuru geçtiğimiz gün geldi. Yapılan açıklama ile Pokemon GO topluluk etkinliği Alolalı Geodude Topluluk Günü’nün Ankara’da gerçekleştirileceği duyuruldu. Etkinlik ile ilgili bilgi ve detaylar resmi olarak yayınlandı.

Pokemon GO Topluluk Etkinliği Adana, İzmir, Bursa’nın ardından şimdi de Ankara’da gerçekleştirilecek. 21 Mayıs saat 11.00 ile 14.00 arasında Ankara Altınpark’ta düzenlenecek olan etkinlikte oyun severleri pek çok yenilik bekliyor. Öte yandan yapılan açıklama ile Topluluk Etkinliklerinin ilerleyen aylarda daha da artırılacağı açıklandı.

pokemon-go-topluluk-etkinliginin-yeni-duragi-ankara-2

Pokemon GO Topluluk Etkinliğinin Yenilikleri Neler?

Üç saat sürecek topluluk günü etkinliğinde şanslı eğitmenler parlak bir Alolalı Geodude yakalayabilecek. Ayrıca etkinlik süresi boyunca veya sonrasındaki iki saat içerisinde Alolalı Graveler’ı (Geodude’un evrimi) evrimleştirenler oyuna yeni eklenen Hızlı Saldırı Yuvarlanma’yı bilen Alolalı Golem’i elde etme şansını yakalayacak.

Eğitmenler; Topluluk Günü’ne özel bilet ile “Kayalık Yol” adında bir araştırma hikayesine dahil olabilecekler. Ayrıca Pokemon yakalarken normalde elde edilene göre üç kat tecrübe puanı, Alolalı Geodude yakaladığında 2 kat Geodude şekerli kazanma fırsatına sahip olacaklar. Bunların dışında oyunda grup bonusları ve etkinlik çıkartmaları gibi pek çok ödül de oyun severleri bekliyor.

Pokemon GO Topluluk Etkinliği Ankara 21 Mayıs 11.00 ile 14.00 saatleri arasında Ankara Altınpark’ta düzenlenecek. Pokemon GO ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.