Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Rüzgarı GameX 2022’de Esecek!

PUBG Mobile Rüzgarı GameX 2022’de Esecek!

188
pubg-mobile-ruzgari-gamex-2022de-esecek

PUBG Mobile Rüzgarı GameX 2022’de Esecek! Dünyanın en popüler mobil oyunlarından olan PUBG Mobile iki yıl aranın ardından gerçekleşecek olan GameX 2022’de yer alacak. İki yıl pandemi arasının ardından tekrar düzenlenecek olan GameX 2022 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda PUBG Mobile devasa bir stant ile oyun severleri ağırlayacak. 19 – 22 Mayıs tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan GameX 2022’de oyun severleri birbirinden eğlenceli etkinlikler bekliyor.

PUBG Mobile Rüzgarı GameX 2022’de Neler ile Esecek?

Etkinlik süresince PUBG Mobile standında birçok sürpriz influencer ve Youtuber katılımı olacak. Bunların yanı sıra deneyim alanları, hediyeli organizasyonlar, sahne şovları ve cosplay yarışmaları da oyun tutkunlarını bekleyen etkinlikler arasında yer alıyor. Ayrıca 21 Mayıs Cumartesi günü ünlü sanatçı Aleyna Tilki konseri de PUBG Mobile standında olacak.

pubg-mobile-ruzgari-gamex-2022de-esecek-2

PUBG Mobile tüm oyun severleri bu etkinliğe davet ediyor ve sürpriz hediyeleri kaçırmamaları için hatırlatmalarda bulunuyor. Ayrıca Yükselen Yıldızlar topluluk turnuvası finali de GameX 2022’de gerçekleştirilecek. 500 bin TL ödül havuzuna sahip Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası olan Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nın kazananı GameX 2022’de belli olacak. Toplamda 16 takım 64 oyuncunun yer alacağı turnuva finalinde nefesler tutulacak. Yükselen Yıldızlar Turnuva finali fuar alanında izlenilebileceği gibi PUBG Mobile Türkiye resmi Youtube kanalından da izlenebilecek. Kanala bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.