Ana sayfa Öne Çıkanlar Ninja Countdown, Android Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştirecek!

Ninja Countdown, Android Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştirecek!

203
ninja-countdown-android-cihazlar-icin-cikisini-gerceklestirecek

Ninja Countdown, Android Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştirecek! Sonsuz koşucu oyunu olan Ninja Chowdown, App Store üzerinden i OS cihazlar için çıkışını gerçekleştirmişti. Şimdi ise Android cihazlar için çıkışını yapacak. Yayıncılığını Ablylight SL’nin gerçekleştirdiği, geliştiriciliğini ise Dummy Dojo’nun üstlendiği sonsuz koşucu oyunu Ninja Chowdown, Android cihazlar için çıkışını gerçekleştiriyor.

Daha öncelerde iOS cihazlar için Türkçe dil desteği ile çıkışını gerçekleştiren Ninja Chowdown, 23 Eylül’de de Android cihazlar için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun mağaza sayfası henüz açılmadığından fiyat gibi detayları belirlenmedi fakat ücretsiz olması bekleniyor.

ninja-countdown-android-cihazlar-icin-cikisini-gerceklestirecek-1

Ninja Chowdown Fragmanı İle İlgili

Öğrenmesi oldukça kolay ancak ustalaşması fazlasıyla zor olarak tanımlanan Ninja Chowdown’da 35 tane farklı bölüm bulunmakta. Her bölüm yaklaşık 30 saniye ile üç dakika arasında bir zaman alıyor. Buradaki amaç otomatik bir şekilde koşan karakteriniz ile beraber etraftaki bütün düşmanları temizlemek. Fazlasıyla yüksek bir tempoya sahip olan oyun aynı zamanda mizahi bir yöne de sahip.

Ninja Countdown, Android Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştirecek! Ninja Chowdown oyununun fragmanına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyunun özelliklerine değinecek olursak:

  • Oyunda etine dolgun 2 boyutlu pikselsanat estetiği mevcut.
  • Oyun içerisindeki bölümler heyecan ve komedi dolu 35 farklı seviyeye sahip.
  • Çeşitli maceralarınızı özelleştirecek evcil hayvanlar, silahlar ve kıyafetler de bulunuyor.
  • Dokunmatik titreşim özelliğine sahip.
  • Game Center başarıları ve liderlik tabloları da mevcut.