Ana sayfa Öne Çıkanlar Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası Kazananı Belli Oldu!

Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası Kazananı Belli Oldu!

217
mobile-legends-2021-turkiye-sampiyonasi-kazanani-belli-oldu

Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası Kazananı Belli Oldu!  Mobile Legends: Bang Bang’in Türkiye Şampiyonası için galibiyete ulaşan takım belli oldu. Daha fazlası için aşağıdaki haberimize göz atın.

Türkiye sınırları içerisinde 128 takımın mücadelede bulunduğu Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası final karşılaşması ile milli sporcu Busenaz Sürmeneli’nin startı beraberinde başlamıştı. Keyifli başlayan açılış şovundan sonra iki takımın da mücadelesine sahne olan büyük finalin galibi, Bedel takımı olmuştu.

mobile-legends-2021-turkiye-sampiyonasi-kazanani-belli-oldu-2

5. yılını bu yıl ile kutlayan Mobile Legends: Bang Bang’in düzenlemiş olduğu 2021 Türkiye Şampiyonası’nın kazanan takımı Bedel, M3’e girme şansına sahip olmanın yanında ayrıca 60 bin TL’lik bir ödül de kazandı. Bunun haricinde ikinciliğe hak kazanmış olan X7 de 30 bin TL’lik ödülün sahibi oldu. Kupa seremonisi ve doğum günü kutlamaları ile sona eren şampiyona birbirinden renkli anlara ev sahipliği de yaptı.

Mobile Legends 2021 Kazananı Belli Oldu!

25 Eylül tarihinde gerçekleşen final karşılaşması sonucunda birinci olan Bedel, 2022 yılında M3 Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek. 800 bin dolarlık bir ödül havuzu ile, 123 takımın mücadele içinde bulunacağı dünyadaki en büyük espor etkinliklerinden biri olan M3 Şampiyonası, Singapur’da gerçekleştirilecek.

Ülkemizi temsil edecek olan Bedel takımına şimdiden başarılar diliyoruz. Başarılarının devamını bekleriz. Mobile Legends ve diğer oyun haberine anında ulaşmak istiyorsanız Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.