Ana sayfa Öne Çıkanlar Neighbours Back From Hell Artık Mobil Cihazlarda!

Neighbours Back From Hell Artık Mobil Cihazlarda!

272
neighbours-back-from-hell-artik-mobil-cihazlarda

Bulmaca Macera Oyunu Olan Neighbours back From Hell artık mobil cihazlarda! Daha öncesinde PC için de çıkışını gerçekleştirmiş olan Neighbours Back FromHell, 3 Ağustos’ta mobil cihazlar için çıkış yapacak. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yayıncılığını HandyGames’in, geliştiriciliğini ise Farbwork’un gerçekleştirdiği bulmaca oyunu, artık mobil cihazlarda. Daha öncelerde PlayStation 4, Nintendo Switch ve Xbox One için çıkış yapmıştı. 3 Ağustos günü de iOS ve Android cihazlar için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun şu anda ön siparişe açık durumda. iOS’taki fiyatı 46 TL. Mağaza sayfalarına, oyun detaylarına ve fragmana aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

neighbours-back-from-hell-artik-mobil-cihazlarda-2

https://www.youtube.com/watch?v=_ZjlMsWtkp0

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hg.NbFH

https://apps.apple.com/tr/app/neighbours-back-from-hell/id1537362903

10

“Schadenfreude” kelimesinin, başka birinin talihsizliğinden mutluluk duyma olarak tanımlanan Almanca bir kelime olduğunu biliyor muydun? Bu kavram, bu oyunun ana fikrini meydana getirmektedir. Seyirciyi eğlendirerek izleyici sayılarını yüksek tutmak adına huysuz komşunuzu ziyaret ederek sürekli çirkin şakalar yapmanızı konu alan bir dizi. 2000 yıllarını başlarında TV eğlence şovlarından ilham alan bu fantezide kötü olmak mükemmel bir duygu!

neighbours-back-from-hell-artik-mobil-cihazlarda-3

Oyunun intikamcı yıldız kahramanı Woody olarak, hayali ama oldukça uygun bir şekilde adlandırılmış olan TV şovunda ardı arkası kesilmeyen şakalar patlatacaksınız. Yaptığınız yaramazlıkları, kötü komşunuzun evinden Meksika, Çin ve Hindistan’a götürün. Komşunuzun tatilinin cehenneme döndüğünden emin olun! Hatta ve hatta bu maskaralıklarınızı sadece komşunuzla sınırlı bırakmayın, annesi ve yanındaki diğer kişileri de dahil edin!