Ana sayfa Öne Çıkanlar Gameloft’a Ait Yeni Mobil Oyun Auto Defense, iOS’a Geldi!

Gameloft’a Ait Yeni Mobil Oyun Auto Defense, iOS’a Geldi!

45
gamelofta-ait-yeni-mobil-oyun-auto-defense-iosa-geldi

Gameloft’a Ait Yeni Mobil Oyun Auto Defense, iOS’a Geldi! Gameloft’a ait olan ve yeni geliştirilen mobil oyun Auto Defense, kule savunma tarzı oyun severler için geldi. iOS cihazlar için çıkışını gerçekleştiren oyun şu anda App Store üzerinden ulaşılabilir durumda. Gameloft, kule savunma tarzı mobil oyunlar içerisinde farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Auto Defense, kalenizi kurarak gelen düşman dal10galarına karşı koruma oluşturmak amacıyla sinerjiler oluşturduğunuz bir kule savunma oyunu. iOS cihazlar için çıkışını resmi çıkışını duyuran oyun, App Store üzerinde yerini aldı. Oyuncularının kötü uzaylı düşmanları savuşturmak için kullanabilecek oldukları taret birleştirme özellikleri ile beraber kule savunma türüne benzersiz bir dokunuş yapmayı hedefliyor.

gamelofta-ait-yeni-mobil-oyun-auto-defense-iosa-geldi-2

Uzaylı İstilası ile Savaşma Zamanı

Gameloft’a Ait Yeni Oyun Auto Defense, iOS’a Geldi! Auto Defense oyunu, size dalga dalga etkisini gösterecek olan uzaylı istilası ile savaşmak için sinerjilerle meydana getirilen kule savunma mekanizması sunuyor. Kulenizi korumanızı sağlayacak olan bu sinerjik yapılar, alan patlayıcıları, zehirli atış ve hızlı minigun gibi özelliklere sahip olabilecek. Bunun haricinde, buz tabancaları sayesinde düşmanlarınızı yavaşlatabilirken aynı zamanda alev silahları ile içten içe yanmalar oluşturabileceksiniz. Uzun menzilli saldırılar ve birden fazla çeşidi olan diğer silahlandırmalar sayesinde uzaktan hasar da verebileceksiniz. Sinerjinizi korumak ve daha fazla savunma gücü oluşturabilmek adına bu yapıları birleştirebileceksiniz. Oyunun roguelite yapısı sayesinde belirli düşman dalgalarında yenilgiye uğramış olsanız bile sonraki düşman dalgasına daha eksiksiz bir şekilde karşı koyabileceksiniz. Auto Defense ve daha fazla mobil oyun haberine Mobil Delisi sayfasından ulaşabilirsiniz. Oyunu App Store mağaza sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://apps.apple.com/us/app/auto-defense/id1488589379