Ana sayfa Öne Çıkanlar My Time at Portia Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi!

My Time at Portia Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi!

282
my-time-at-portia-mobil-cihazlar-icin-cikisini-gerceklestirdi

My Time at Portia Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi! 2019 yılı içerisinde PC için yayınlanan ve geçtiğimiz yılın sonunda Epic Games’te ücretsiz çıkış yapan oyun, mobil cihazlar için çıkışını yaptı. Yayıncılığının Team 17 tarafından yapıldığı, geliştiriciliğini ise Pathea Games ve Pixman’ın gerçekleştirdiği My Time at Portia, mobil cihazlara geldi.

My Time at Portia şu anda Google Play ve App Store üzerinden erişilebilir durumda. Oyunun ücreti ise App Store’da 54,99 TL, Google Play’de 51,99 TL. Bu fiyatlar oyunun indirimli fiyatı. İndirim bu haftasonuna kadar devam edecek. Sonrasında ise yaklaşık 20 TL kadar bir yükseliş yaşayacak.

my-time-at-portia-mobil-cihazlar-icin-cikisini-gerceklestirdi-2

Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=iMR2pwIWf_0

Oyunun mağaza sayfalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://apps.apple.com/tr/app/my-time-at-portia/id1555184523

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pathea.mtap

My Time at Portia Hakkında

my-time-at-portia-mobil-cihazlar-icin-cikisini-gerceklestirdi-3

My Time at Portia Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi! Portia’nın büyüleyici kasabasında yeni bir hayat seni bekliyor! Komsiyonları yerine getirerek, değişik ürünler yetiştirerek, hayvanları büyüterek ve büyüleyici kıyamet sonrasında bölgenin eğlenceli sakinleri ile arkadaş olarak Pa’nın göz ardı edilen atölyesini eski hale getir! Pa’nın eski el kitapçığına bakarak, çalışma tezgahı topla, kaynak çıkar ve üretim yap. Bu sayede de Portia’daki en iyi atölyeyi yap. Köylülerin kasabayı tekrardan inşa etmesine ve derinlerdeki sırların ortaya çıkmasına yardım et. Hazırlan… bu kolay gerçekleşmeyecek! Portia kasabası, yeni tanışacağın farklı yüzlerle dolu. Arkadaşlar edinerek, istekleri tamamla, hediyelerini değiş tokuş et ve biriyle çıkarak romantizmi şekillendir! Portia’daki vaktini nasıl geçireceksin?