Ana sayfa Öne Çıkanlar Cyberpunk Temalı Oyun Tales of the Neon Sea, Android İçin Çıkış Yapıyor!

Cyberpunk Temalı Oyun Tales of the Neon Sea, Android İçin Çıkış Yapıyor!

245
cyberpunk-temali-oyun-tales-of-the-neon-sea-android-icin-cikis-yapiyor

Cyberpunk Temalı Bulmaca Oyunu Tales of the Neon Sea, Android Cihazlar İçin Çıkış Yapıyor! Daha öncelerde Steam ve App Store için çıkışını gerçekleştiren oyun, 5 Ağustos tarihinde mobil cihazlara geliyor. Yayıncılığını Thermite Games’in gerçekleştirdiği, geliştiriciliğini ise Palm Pioneer’ın üstlendiği bulmaca macera oyunu, Android cihazlara geliyor.

Gerçekleştirilen duyuruya göre Tales of the Neon Sea, Android cihazlar için 5 Ağustos’ta çıkışını gerçekleştirecek. Fakat henüz mağaza sayfası açılmış durumda değil. Oyunun ayrıca App Store’da sunulduğunu söyleyelim. Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=OieOvVawbgw

Sürükleyici Anlatım

Olayı parça parça çözebilmek için cinayet mahallini araştır. Önüne çıkan delilleri incele ve çıkarım yapma güçlerini kullan. Sis perdesi ortadan kalktığında gerçekle mi yüzleşeceksin yoksa daha büyük bir sırrı açığa mı çıkaracaksın?

cyberpunk-temali-oyun-tales-of-the-neon-sea-android-icin-cikis-yapiyor-2

Klasik Piksel Sanatı ve Ayrıntılı Çevre Tasarımı

Şaşırtıcı şekilde ayrıntılı retro piksel sanatı, modern atmosferik ışıklandırma ile muhteşem görsel efektler siberpunk dünyasına renk katıyor. Çağrışım yapan ses ve müzik tasarımı her adımda gizem ve belirsizlik katmanları yaratıyor.

Birden Fazla Başarı ve Toplanabilir Unsurlar

Ayrıntılı ve zengin bir arka plan hikayesini keşfederek eğlenceli ve canlandırıcı birçok başarı açılıyor. Koleksiyoncu bir ruha mı sahipsin? Bunu kaçırma!

cyberpunk-temali-oyun-tales-of-the-neon-sea-android-icin-cikis-yapiyor-3

Zengin ve Çeşitli Bulmaca Tasarımı

Mantık, sabır gücü ve gözlem becerileri zorlayacak birbirinden farklı bulmacalar. Bu zorluklar, değişik ve hareketli dünyadaki yolculuğunu geliştirmek için tasarlanan anlatımı ve çevre unsurlarıyla bir araya geliyor.

Bir Kedi Olarak Oynanabilir mi? Tabii ki!

Bu macerada kendini yalnız hissetme! Özel “asistan” ın seninle: Kara Kedi William. William, dedektifin ulaşamadığı yerlerin derinliklerine dalabilir ve önemli delilleri bularak bunları elde etmeniz için fayda sağlar!