Ana sayfa Öne Çıkanlar Mobile Legends Yeni Oyun Modu Sızdırıldı!

Mobile Legends Yeni Oyun Modu Sızdırıldı!

317
mobile-legends-yeni-oyun-modu-sizdirildi

Mobile Legends Yeni Oyun Modu Sızdırıldı! Geçtiğimiz günlerde görüntüleri sızdırılan Mobile Legends yeni oyun modu gündeme gelmeye devam ediyor. Nexus olarak adlandırılan yeni oyun modu Battle Royale ve Moba karışımı bir tarz ile karşımıza çıkacak.

Moba ve Battle royale tarzlarını seven oyuncular için doğru seçim olacak yeni oyun modu her geçen gün daha merak uyandıran haberler ile geliyor. Nexus adı verilen mod PUBG Mobile benzeri bir battle royale deneyimi Mobile Legends oyun mekanikleri ile harmanlanmış olacak. Modda oyuncular karakter yetenekleri dışında oyun içi canavarları öldürerek silah ve mühimmat kazanacaklar. Kamera açısı ise MOBA tarzından alışkın olduğumuz şekilde devam edecek.

mobile-legends-yeni-oyun-modu-sizdirildi-2

Henüz geliştirme aşamasında olsa da yeni oyun modu hakkında sızıntılar ve görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyunda oyuncular savaş alanlarının farklı yerlerine düşerek takım halinde hayatta kalan son ekip olma mücadelesi verecek. Takımlar üç kişiden oluşuyor. Grup halinde oyuna girme imkanının dışında tek başına oyuna girerek rastgele bir takıma atanılabilecek.

mobile-legends-yeni-oyun-modu-sizdirildi-3

Oyunda bulunan canavarları öldürerek sandıklardan silah ve mühimmat kazanma özelliği de olacak modda birçok yenilik var. Rakipler ile girilecek mücadele sonucunda da galip gelinmesi durumunda rakip eşyalarına sahip olunabilecek. Oyunda canın sıfırlanmasından sonra bir şansınız daha bulunuyor. Takım arkadaşınız tarafından 30 saniye içerisinde tekrar canlanmak mümkün. Bu süre içerisinde haritada hayalet olarak dolaşılabilir ancak oyuncu ya da canavarlara zarar vermek mümkün değildir.

Mobile Legends Yeni Oyun Modu Sızdırıldı! Mobile Legends yeni oyun modu Nexus’un ne zaman oyuna dahil edileceği konusunda henüz net bir bilgi yok. Oyun içi sızıntılarda olsa bu bilgi ve görsellerin resmi olmadığını hatırlatmakta fayda var. Mobile Legends ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.