Ana sayfa Öne Çıkanlar Final Fantasy VII Ever Crisis Duyuruldu!

Final Fantasy VII Ever Crisis Duyuruldu!

359
final-fantasy-vii-ever-crisis-duyuruldu

Final Fantasy VII Ever Crisis Duyuruldu! Square Enix 2022 yılında çıkacak yeni mobil oyununu duyurdu. Final Fantasy VII Ever Crisis isimli oyun Final Fantasy Vıı evrenindeki tüm oyunlardan derlemeler içereceği açıklandı. Ayrıca oyunda oyuncular yeni hikayeler ile de tanışmış olacak.

final-fantasy-vii-ever-crisis-duyuruldu-2

Şirket 2022 yılında piyasaya sürmeyi planladıkları yeni bir mobil oyun üzerinde çalıştıklarını ve bu oyunun Final Fantasy VII Ever Crisis olarak adlandırılacağı açıklandı. Geçtiğimiz günlerde konsol ve mobil için bir oyun daha duyurusu yapan şirket önümüzdeki döneme hızlı girecek gibi gözüküyor. Final Fantasy VII Ever Crisis, serinin tutkunları için benzersiz deneyimler sunacak gibi gözüküyor. Derleme bir oyun olacağı belirtilen yapımda oyun severlere Final Fantasy VII, Advent Children, Before Crisis, Crisis Core ve Dirge of Cerberus gibi hikayeleri birlikte sunacak.

final-fantasy-vii-ever-crisis-duyuruldu-3

Şirket yaptığı açıklamada Final Fantasy VII Ever Crisis’in tek oyunculu bir yapıda olacağını belirtti. Oyuncular oyun içerisinde evrendeki tüm oyunların yanı sıra yeni olay örgüleri ile de karşılaşacak.  Oyun için hazırlanan tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili ise Square Enix’ten net bir açıklama yapılmadı.

Final Fantasy VII Ever Crisis Duyuruldu! Hem Android hem de iOS ekosistemi içerisinde yer alacak oyun hakkında daha detaylı bilgilerin önümüzdeki günlerde yapılması planlanıyor. Final Fantasy VII Ever Crisis ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.