Ana sayfa Öne Çıkanlar League of Legends: Wild Rift Resmi Videoları Yayınlandı!

League of Legends: Wild Rift Resmi Videoları Yayınlandı!

351
league-of-legends-wild-rift-resmi-videolari-yayinlandi

League of Legends: Wild Rift Resmi Videoları Yayınlandı! League of Legends oyununun mobil cihazlar için tasarlanan versiyonu olan Leauge of Legends: Wild Rift’in bölgesel olarak açık betası oyuncular ile buluşuyor. MOBA deneyiminin mobil cihazlar için tasarlanan oyun belirli bölgelerde açık betası yayına giriyor. Oyunun açık betası ile birlikte oyun severlerin merak ettiği resmi oynanış ve tanıtım videosu da yayınlandı.

Oyunda yenilenmiş model ve animasyonlar, oyun sistemleri, yeni iki taraflı kontrol düzeni gibi pek çok yenilik dikkat çekiyor. Wild Rift’te de PC versiyonunda olduğu gibi tüm şampiyonlara hiçbir ödeme yapmadan oynanabilir olacağı ve oyun süresi, güç içinde oyuncuların herhangi bir ödeme yapmayacağı belli oldu.

League of Legends: Wild Rift Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da açık betası ile oyunculara sunuluyor. Oyun ülkemizinde içinde bulunduğu Avrupa bölgesi için ise Aralık ayında resmi olarak yayına girecek. League of Legends: Wild Rift’in merak ile beklenen resmi oynanış ve tanıtı videoları Riot Games tarafından geçtiğimiz gün yayınlandı. Videolara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=TFzkbos0oeo&feature=emb_title

https://www.youtube.com/watch?v=-PQakopqlkE&feature=emb_title

League of Legends: Wild Rift Resmi Videoları Yayınlandı! League of Legends: Wild Rift tanıtım videosunda The Kinks gurubunun “You Really Got Me” şarkısı 2WEI, Hanna Leess, Kataem ve Marvin Brooks tarafından düzenlenmiş versiyonu da yer alıyor. League of Legends Wild Rift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.