Ana sayfa Öne Çıkanlar League of Legends: Wild Rift Açık Betası Başladı!

League of Legends: Wild Rift Açık Betası Başladı!

339
league-of-legends-wild-rift-acik-betasi-basladi

League of Legends: Wild Rift Açık Betası Başladı! League of Legends evrenini mobil platforma taşıyan oyun League of Legends Wild Rift’in açık baetası geçtiğimiz gün resmi olarak yayınlandı. LoL tutkunlarının uzun süredir beklediği oyun sonunda açık beta sürecine girdi.

Riot Games 10. Yılı kapsamında tanıtılan ve bir süredir Asya’da kapalı beta sürecindeki oyun artık ülkemizde de oynanabilecek. PC versiyonundaki gibi Wild Rift de de 10. Seviyeye ulaşınca dereceli mücadeleler gerçekleştirilebilecek. 50 şampiyonun bulunduğu oyunun açık betası daha sonra yeni şampiyonlar ile de karşımıza çıkacak. Türkçe ara yüz ve seslendirmelerinde olduğu oyun LoL hayranları tarafından heyecan ile bekleniyordu.

league-of-legends-wild-rift-acik-betasi-basladi-2

iOS ve Android üzerinden geçtiğimiz gün yayınlanan oyun ülkemiz dışında Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve CIS bölgelerinde de açık betası sunuldu. Oyun Amerika kıtasına ise 2021 yılında açık beta sürümü ile giriş yapacak. Tam sürümün ne zaman çıkacağı konusunda ise henüz net bir bilgi yer almıyor. Açık beta performanslarına göre tam sürümün ilerleyen dönemlerde açıklanması beklentiler arasında.

League of Legends: Wild Rift Açık Betası Başladı! PC platformunda olduğu gibi Wild Rift mobilde de ücretsiz olarak yayınlanacak. Oyunun iOS ve Android indirme linklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. League of Legends Wild Rift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.

https://apps.apple.com/tr/app/league-of-legends-wild-rift/id1480616990?l=tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riotgames.league.wildrift