Ana sayfa Öne Çıkanlar Etiget Esports PUBG Mobile Kadrosunu Duyurdu!

Etiget Esports PUBG Mobile Kadrosunu Duyurdu!

310
etiget-esports-pubg-mobile-kadrosunu-duyurdu

Etiget Esports PUBG Mobile Kadrosunu Duyurdu! Battle royale türünün mobil platformdaki önemli oyunlarından PUBG Mobile’de espor gelişmeleri devam ediyor. Etiget Esports takımı geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile kadrosunu resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı tanıtım videosu ile tanıttı. Etiget Esports YouTube ve sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı video ile PUBG Mobile takımının tanıtımını gerçekleştirdi.

etiget-esports-pubg-mobile-kadrosunu-duyurdu-2

Video da PUBG Mobile takımının başarılı olduğu turnuva ve mücadelelerden sahnelere yer verildi. Ayrıca Etiget Esports resmi sosyal medya hesapları üzerinden de takım hakkında bir duyuru gerçekleştirildi. Etiget Esports resmi YouTube hesabı üzerinden gerçekleştirilen tanıtım videosuna aşağıdaki linkten erişim sağlayabilir ve izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Pqnd6m6aS6o&feature=emb_title

Etiget Esports PUBG Mobile Kadrosunu Duyurdu! Etiget Esports yaptığı resmi açıklamada “Etiget Esports PUBG Mobile Kadro Tanıtım! Instagram hesabımızdaki çekilişe katılmayı unutmayın” şeklinde sözlere yer verdi. Etiget Esports aynı zamanda Instagram hesabı üzerinden bir çekiliş düzenlediğini de duyurmuş oldu. Çekiliş ile x5 Royal Pass hediye eecek olan takım bu çekilişinde duyurusunu Instagram üzerinden gerçekleştirdi. Etiget Esports PUBG Mobile takımında yer alan isimler ise şu şekilde;

  • Peace
  • Hoodie
  • Carswell
  • Mustyy

Ayrıca tanıtımda Etiget Esports PUBG Mobile takımının PMCO Fall Split 2020 Finalisti ve PMCS Turkey Challanger Series 2020 Birinciliği gibi başarıları da gösterildi. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.