Ana sayfa Genel İstanbul Wildcats Wild Rift Takımını Duyurdu!

İstanbul Wildcats Wild Rift Takımını Duyurdu!

7
istanbul-wildcats-wild-rift-takimini-duyurdu

İstanbul Wildcats Wild Rift Takımını Duyurdu! İstanbul Wildcats geçtiğimiz günlerde ülkemizdeki ilk profesyonel League of Legends Wild Riftt takımını resmi olarak sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Yapılan paylaşım ile takım duyurusunun yanı sıra takımda yer alacak oyuncularda tanıtıldı. League of Legends’ın mobil platformdaki oyunu League of Legends Wild Rift için ülkemizdeki ilk profesyonel takım duyurulmuş oldu.

Geçtiğimiz aylarda resmi olarak ülkemizde de açık beta sürümü başlayan oyunun espor alanında da yeni turnuvalar için haberleri gündem olmaya başladı. Ülkemizde resmi ilk Wild Rift takımı da geçtiğimiz gün fastPay Wildcats tarafından duyuruldu. İstanbul Wildcats resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşıma linkten erişim sağlayabilirsiniz. Paylaşımda “Türkiye’nin ilk profesyonel Wild Rift takımı karşınızda, hoş geldiniz!” şeklinde açıklamalarda bulundu. Paylaşım görselinde ise oyunculara yer verdi.

istanbul-wildcats-wild-rift-takimini-duyurdu-2

fastPay Wildcats resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurduğu League of Legends Wild Rift takımı oyuncuları ise şu şekilde;

  • Utku Berk “Katze” Ütün
  • An ılcan “Flankton” Çırıkka
  • Boğaçhan “Bogachan” Aydın
  • Deniz “NOPC” Öztürkten
  • Mustafa “Gandalf” Barut

İstanbul Wildcats Wild Rift Takımını Duyurdu! League of Legends Wild Rift takımlarının 2021’in ilk çeyreğinde daha da artması ve oyuna özel e spor turnuvalarının duyurulması bekleniyor. Henüz Riot Games den resmi açıklama gelmese de global bir turnuva üzerinde çalışmalarında devam ettiği iddia ediliyor. League of Legends Wild Rift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.