Ana sayfa Genel İstanbul Wildcats PUBG Mobile Kadın Takımını Duyurdu!

İstanbul Wildcats PUBG Mobile Kadın Takımını Duyurdu!

354
istanbul-wildcats-pubg-mobile-kadin-takimini-duyurdu

İstanbul Wildcats PUBG Mobile Kadın Takımını Duyurdu! Ülkemizin önemli e spor takımlarından olan eski adıyla HWA Gaming yeni adı ile İstanbul Wildcats PUBG Mobile kadın takım kadrosunu duyurdu. İstanbul Wildcats resmi Instagram sayfası üzerinden yapılan duyuruda takım oyuncuları tanıtıldı.

Battle royale türünün mobil platformda en çok oynanan oyunları arasında yer alan Olayerunknown’s Battlegrounds Mobile e spor alanında da her geçen gün büyümeye devam ediyor. Dünya genelinde birçok e spor takımı PUBG Mobile takımlarını kuruyor. Ülkemizde de e spor takımları PUBG Mobile oyuncularını tanıtmayı sürdürüyor. Son olarak İstanbul Wildcats kadın PUBG Mobile e spor takımı tanıtarak bir ilki de yapmış oldu. Instagram üzerinden yapılan duyuruda oyunculara da yer verildi. Instagram üzerinden yapılan paylaşıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CEwzCDpnrnx/

İstanbul Wildcats’in PUBG Mobile kadın takımı kadrosunda yer alan oyuncular ise şu şekilde;

  • Gülsevin “GULSEVIN” Özgün
  • Nurgül “LORENA” Özkonul
  • Elif “SHERA” Ebrar Gölge
  • Büşra “BUSRAC” Çevikkol
  • Buse “SOULGIRL” Solak

İstanbul Wildcats PUBG Mobile Kadın Takımını Duyurdu! İstanbul Wildcats tarafından takımın hangi turnuvalarda ve hangi organizasyonlarda yer alacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Önümüzdeki günlerde takımın katılım sağlayacağı turnuvaların da açıklanması bekleniyor. İstanbul Wildcats kadın PUBG Mobile takımına başarılar ve bol zaferler diliyoruz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın.