Ana sayfa Öne Çıkanlar Huawei kullanıcılarına PUBG Müjdesi!

Huawei kullanıcılarına PUBG Müjdesi!

176
huawei-kullanicilarina-pubg-mujdesi

Huawei kullanıcılarına PUBG Müjdesi! ABD’ye olan bağlılığı düşürmek amacı ile HarmonyOS işletim sistemini kullanıma sunan Huawei uygulama mağazasında genişletme çalışmalarına devam ediyor. Birçok oyun ve yazılımı mağazasına ekleyen şirket uzun zamandır beklenen PUBG Mobile’ı AppGallery’e getirdiğini duyurdu.

Google desteği olmadan Huawei Mobil Servisleri ile piyasaya akıllı telefonlar sunan şirket kendi ekosistemini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. HarmonyOS uygulama mağazası olan AppGallery’i her geçen gün daha da büyüyor. Mağazaya son eklenen oyun merak ile beklenen Battle Royale yapımı olan PUBG Mobile oldu. Ocak ayında HMS sistem entegrasyonu tamamlanan oyunda uygulama içi satın alma ve diğer servisler için bu uzun bekleyiş artık tamamlanmış oldu. Oyun şimdi Google Play ve App Store’un dışında AppGallery’de de indirilebilir durumda.

huawei-kullanicilarina-pubg-mujdesi-2

PUBG Mobile Huawei Ücretsiz mi?

2018 yılında yayınlanan ve popülaritesini hiç kaybetmeyen oyun mobil sektörün en önemli yapımları arasında yer alıyor. Sensor Tower verilerine göre 199,8 milyon dolar ile en çok hasılat yapan ikinci mobil oyun ünvanını taşıyan PUBG Mobile rekordan rekora koşmaya da devam ediyor. Çin yüzde 56,4, Amerika ise yüzde 9,5 ile en çok para harcayan ülkeler sıralamasında zirvede yer alıyor.

AppGallery’de resmi olarak yayınlanan oyuna ücretsiz erişmek artık mümkün. PUBG Mobile AppGallery’e erişim için bağlantıya tıklayabilirsiniz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.