Ana sayfa Öne Çıkanlar Abandon Ship Mobil Cihazlara Geliyor Duyurusu Yapıldı!

Abandon Ship Mobil Cihazlara Geliyor Duyurusu Yapıldı!

247
abandon-ship-mobil-cihazlara-duyurusu-yapildi

Abandon Ship Mobil Cihazlara Geliyor Duyurusu Yapıldı! Fireblade Softwre ve PID Games’in geliştirdiği strateji tabanlı oyun Abandon Ship mobil cihazlar için resmi olarak duyuruldu. Geçtiğimiz gün yapılan paylaşımda oyun ile ilgili yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda Abandon Ship’in mobil cihazlara geleceğinin duyurusu yapıldı. Oyun ile ilgili yayınlanan fragmana aşağıda göz atabilirsiniz. Oyun App Store ve Google Play üzerinden resmi olarak yayınlanmasa bile ön kayıtlarını açtı.

Abandon Ship Geliyor!

Korsanlık yap ve başına ödül konmuş kaptan ol! Yöneteceğin “Yelken Çağı”na ait gemi ve mürettebatın seni bekliyor. Klasiklerden esinlenerek yapılmış sanat tarzına sahip, acımasız taktiksel savaşların seni beklediği oyunda birbirinden güçlü deniz araçları, tahkimatlar ve deniz canavarları seni bekliyor.

abandon-ship-mobil-cihazlara-duyurusu-yapildi-2

Oyunda geminin yok edilmesi senin için bir son değil! Kaptan sensin ve yaşadığın sürece umut her zaman var. Bir filika ile kaç, denizde hayatta kal ve savaşarak zirveye geri dön! Unutma savaş taktik ve acımasızlık demektir. Hiçbir savaş kolay olmaz, yenilgi her zaman bir ihtimaldir. Okları üzerine çevirmek için her avantajı kullanman gerektiğini unutma.

abandon-ship-mobil-cihazlara-duyurusu-yapildi-3

Strateji tabanlı oyun mobil platformlarda ücretsiz olarak yayınlanacak. Çıkış tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmazken ön kayıtların başladığını tekrar hatırlatalım. Abandon Ship App Store ve Google Play üzerinden tamamen ücretsiz şekilde yayınlanacak. Oyunun App Store bağlantısına buraya tıklayarak, Google Play bağlantısına ise buraya tıklayarak erişebilirsin Abandon Ship ve çok daha fazla mobil oyun için Mobil Delisi sayfasını takipte kal.