Ana sayfa Öne Çıkanlar Honor Of Kings Global Pazarda Birinci Sırada!

Honor Of Kings Global Pazarda Birinci Sırada!

228
honor-of-kings-global-pazarda-birinci-sirada

Honor Of Kings Global Pazarda Birinci Sırada! Mobil oyun sektörü gün geçtikçe büyümeye, gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Bu gelişme bir süre önce konsol ve PC oyunları ile başa baş mücadele edecek konuma gelmişti. Ancak günümüzde mobil oyun sektörü neredeyse diğer oyun sektörlerinin de önüne geçiyor.

Mobil oyun sektörünün kullanmakta olduğu en güçlü, en isabetli ve en sağlam analiz araçlarından biri olan Sensor Tower yakın zamanda piyasa verilerini açıkladı. Sensor Tower tarafından hazırlanmış olan bu verilere göre dünyanın en çok para harcanan, en çok hasılat yapan ve en çok oynanan mobil oyunları açıklandı.

Honor Of Kings Global Pazarda Zirveye İlerliyor!

Sektörün en güçlü analiz araçlarından olan Sensor Tower tarafından açıklanan verilere göre 2022 yılının ilk çeyreğinde en çok hasılat yapan oyun Honor of Kings oldu. Yine bu verilere göre yılın en çok hasılat yapan oyunları arasında en başta gelen Honor of Kings, popüler oyun PUBG Mobile’ın bile önüne geçti.

honor-of-kings-global-pazarda-birinci-sirada-2

Honor of Kings tam 741 milyon dolarlık hasılatı ile listenin birinci sırasında yer alırken bu oyunu 650 milyon dolarlık hasılatı ile PUBG Mobile takip ediyor. Üçüncü sırada ise oyun konsolları ve PC platformlarında da son derece popüler olan ücretsiz rol yapma oyunu Genshin Impact yer alıyor. Honor of Kings, başka platformlarda bulunmayan, sadece mobile özel olarak üretilmiş bir oyun olmasına karşın listenin birincisi olmayı başardı. Çok daha fazla mobil oyun haberi için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.