Ana sayfa Genel Hidden Survivor Oyuncuları Karanlık Anime Dünyasına Davet Ediyor

Hidden Survivor Oyuncuları Karanlık Anime Dünyasına Davet Ediyor

520
hidden-survivor-oyunculari-karanlik-anime-dunyasina-davet-ediyor

Hidden Survivor Oyuncuları Karanlık Anime Dünyasına Davet Ediyor! Hidden Survivor, tehlikeli bir anime dünyasında oyunculara kutsal alanlarını oluşturmaları için  meydan okuyor. Bu meydan okumaya karşılık vermek isteyen oyuncular artık oyunu Android platformu üzerinden indirebiliyorlar. Oyunu indiren oyuncular, hayatta kalabilmek için gerekli kaynakları sağlayan iki farklı oyun moduna katılabiliyorlar. Bu modlar Scavenge ve Explore olarak adlandırılıyor.

Android platformuna dahil olan oyunda oyuncular yeni maceralara atılmaya karar veren bir animenin yerine geçerek oyuna devam ediyorlar. Bir kez maceraya başlayan oyuncuların sona gelmesi onları biraz zorlayabilir!

Maceralarda bulunan değerli kaynaklar oyuncuların oyundaki ilerleyişini önemli derecede etkileyecek. Fullness, Moisture ve Sprit içeren üç parametreyi üst üste koyması gereken oyuncuların kaynaklarına çok dikkat etmesi gerekiyor.

Oyuncular sırasıyla Fullness ve Moisture özelliklerini dolduracak yiyecek ve içecekleri toplayabilir. Bununla birlikte, oyunun ilerleyişinde başarılı olmak isteyen oyuncuların kutsal alanlarını yükseltmeleri, zamanla kendi yiyecek ve içeceklerini üretmeleri gerekiyor.

Oyuncular bu karanlık dünyayı keşfederken hayatta kalan diğer oyuncularla tanışacak ve daha da fazla kaynak gerektirecek olan kendi parametrelerini de izlemeleri gerekecek.

Hidden Survivor oyuncuları zorluklarıyla sınıyor

Oyuncuların, oyun ilerleyişinde dikkat etmesi gereken 3 parametre hayati önem taşıyor! Eğer herhangi bir oyuncunun 3 parametresinden biri sıfıra düşerse oyuncu için o sırada oyun bitiyor.  Tüm kurtulanlar yok olursa, oyun biter. Bu yüzden oyuncular ilerlemek istiyorlarsa tüm kontrol ettikleri karakterleri en iyi durumda tutmaları gerekiyor. Eğer oyuncu ölürse, kutsal alanının seviyesini yüksekse bu onun için dünyanın sonu olmayabilir ve diğer karakterine geçebilir.

Oyunda olan Explore modu ise, küçük ölçekli bir savaş rotasına sahip gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir ölüm maçı modudur. Üç dakika hayatta kalan karakterler puan kazanacaklar.

Herhangi bir noktada başka bir tanesine dokunarak öğeyi değiştirebilirsiniz, ancak bu savaş modunda oyuncuların asıl amacı bir Sıfırlama İksiri aramaktır. Bu, hayatta kalanlarla 40 saniye boyunca savaşarak mega puanlar kazanılmasını sağlar. Hayatta kalanlar mini harita üzerinde görünür, böylece oyuncular birbirini kovalayabilir.

Oyunu indirmek isteyen oyuncular Android ve iOS platformlarından indirebilir.