Ana sayfa Öne Çıkanlar Gizemli Orman Modu Geri Dönüyor!

Gizemli Orman Modu Geri Dönüyor!

372
gizemli-orman-modu-geri-donuyor

Gizemli Orman Modu Geri Dönüyor! PUBG Mobile’ın geçtiğimiz haftalarda büyük tartışmalara neden olan oyun modu PUBG Mobile Gizemli Orman geri dönüyor. Tartışmalardan sonra geri adım atan stüdyo yenilenmiş versiyon ile modu tekrar oyunda dahil edeceğini açıkladı. Oyunda bulunan puta tapma ritüeli Müslüman oyuncular tarafından büyük tepki görmüş ve bu tepkiler sonucunda Tencent modu oyundan kaldırmıştı.

1 Haziran tarihinde oyuna yüklenen Gizemli Orman modu kısa bir süre sonra tartışmaların artmasıyla Tencent tarafından tamamen kaldırılmıştı. Bu tapınma yerlerinde artık direkt kutulara gidip eşya aktif etme eylemi yer alıyor. PUBG Mobile Gizemli Orman ya da Orman Macerası olarak adlandırılan bu modda oyuncular şu an için Sanhok haritasına girerek dahil olabilecek.

Kaldırılmadan önce modda puta tapıldığında hediye olarak totem veriliyordu. Tepkiler sonrası Tencent bu etkinliği kaldırarak eşya kutularını oyuna dahil etti. Eşya kutuları ile oyuncular oyun içerisinde envanter kazanabiliyor. Ayrıca oyun modu Sanhok ormanlarında birçok ilginç özellikle yeniden geliyor. Eşya kasalarının dışında, özel efekt elde etmek için özel orman yiyecekleri haritada oyuncuları bekliyor. Bunun yanı sıra sıcak hava balonuna benzer yeni araçta oyuna dahil edilecek. Oyuncular bu balonlar ile savaş alanında gezinti yapabilecek.

Gizemli Orman Modu Geri Dönüyor! 1 Haziran’da duyurulan ve alınan tepkiler sonucunda oyundan kaldırılan PUBG Mobile Gizemli Orman modunun yeni hali nasıl tepki alacak merak ediliyor. Yeni haliyle dinsel ritüellere girişmeyen Tencent’in ikinci kez yayına süreceği oyun modunun daha popüler bir hal alacağını düşünüyor. Gizemli Orman Modunun yeniden oyuna dahil edilmesinin yanı sıra oyun içi düzenlemeler, yeni oyun araçları, envanterler ve çok daha fazlası güncelleme ile oyuncuları bekliyor. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın.