Ana sayfa Öne Çıkanlar CapRoyale Mobil Platformlarda Yayında!

CapRoyale Mobil Platformlarda Yayında!

362
caproyale-mobil-platformlarda-yayinda

CapRoyale Mobil Platformlarda Yayında! Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Boa Games’in yaptığı strateji oyunu CapRoyale iOS ve Android için resmi olarak çıkışını gerçekleştirdi. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyun her iki platformun mağazasında indirilebilir durumda.

CapRoyale ile stratejinizi belirleyin

caproyale-mobil-platformlarda-yayinda-2

CapRoyale ortak piyasada gerçek oyuncularla kıyasıya rekabete gireceğin bir strateji oyunu. Bu piyasanın hakimi olmak için yeni mağazalar aç ve kendi fabrikalarını kur. Ayrıca oyunda rakipler ile sohbet, savaş ve ticaret yapmak mümkün. Oyunda en çok talep edilen ürünleri keşfederek fiyat ve kalite üzerinden rakiplerin ile rekabet et. İşleri daha da karmaşıklaştırmak istiyorsan sabotaj ekibi ile rakiplerinin ticaretini sekteye uğratabilirsin. Hedeflerini tamamla, şirketini geliştir ve farklı sektörlerde yeni maceralara atıl! Unutma zirvede kalmak için strateji çok önemli. Senin kadar işleri iyi olmayan rakiplerin sana zarar vermek için çalışacak. Onlardan korunmak için savunmanı geliştir stratejilerini iyi belirle ve kimin güçlü olduğunu göster! Ayrıca birbirinden farklı karakter ile ekibini kur ve rakip alanları talan etmek için tüm gücünle saldırıya geç! Kazandığın her zafer yeni bir ödül anlamına gelmekte.

CapRoyale’e ücretsiz erişim

caproyale-mobil-platformlarda-yayinda-3

CapRoyale Mobil Platformlarda Yayında! CapRoyale App Store ve Google Play Store’da yayında. Oyunun App Store bağlantısına buraya tıklayarak, Google Play bağlantısına ise buraya tıklayarak erişebilirsiniz. CapRoyale ve çok daha fazla mobil oyun haberi için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.