Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Warzone Mobil Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Call of Duty Warzone Mobil Çıkış Tarihi Belli Oldu!

18
call-of-duty-warzone-mobil-cikis-tarihi-belli-oldu

Call of Duty Warzone Mobil Çıkış Tarihi Belli Oldu! Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan oyunun ardından mobilde büyük bir popülerlik yakalayan Call of Duty yeni oyun içi tarih verdi. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip serinin yeni mobil oyunu Call of Duty WarzoneMobile çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Geçtiğimiz aylarda WZM kod adı ile AAA mobil oyun için baş yapımcı aramaya başlayan Activision oyun hakkında da bir ipucu vermiş oldu.

call-of-duty-warzone-mobil-cikis-tarihi-belli-oldu-2

Hali hazırda Call of Duty Mobile ile büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun yeni yapımı ile daha büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor. PC platformunda başarılı yapım CoD Warzone’u baz alacak oyunun güncelleme olarak değil başlı başına bir oyun olarak geleceği de tahmin ediliyor.

call-of-duty-warzone-mobil-cikis-tarihi-belli-oldu-4

Oyuncu topluluklarının Warzone oyunun mobil platformlar için çıkış tarihini 2021 yılının ortası olarak iddia ediyorlar. Oyun ile ilgili ilk haber Mayıs 2020’de Activision CEO’su şirketten daha fazla mobil oyun geleceğini doğrulaması ile çıkmıştı. Ardından AAA mobil oyunun WZM kodu ile sızdırılması Call of Duty Warzone Mobile için iddiaları güçlendirdi.

call-of-duty-warzone-mobil-cikis-tarihi-belli-oldu-3

Call of Duty Warzone Mobil Çıkış Tarihi Belli Oldu! Henüz oyun hakkında Activision tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil. İlerleyen günlerde konu ile ilgili şirketin bir duyuru ve tanıtım yapması bekleniyor. 2021’in ortalarında piyasaya sürülmesi beklenen oyun hakkında da sır perdesi aralanmış değil. İddialar başlı başına bir oyun olarak sürülecek dese de oyunun Call of Duty Mobile güncellemesi olarak gelmesi de ihtimaller arasında yer alıyor. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.