Ana sayfa Öne Çıkanlar Viking Oyunu Northgard iOS ve Android İçin Duyuruldu!

Viking Oyunu Northgard iOS ve Android İçin Duyuruldu!

76
viking-oyunu-northgard-ios-ve-android-icin-duyuruldu

Viking Oyunu Northgard iOS ve Android İçin Duyuruldu! Shiro Games yapımı şehir kurma oyunu olan Northgard, mobil platformlar için resmi olarak duyuruldu. iOS ve Android için resmi duyurusu gerçekleştirilen oyun geçtiğimiz yıllarda Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanmıştı.

viking-oyunu-northgard-ios-ve-android-icin-duyuruldu-2

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragman ile mobil cihazlar için resmi duyurusu gerçekleştirilen oyun ilk olarak 2018 yılında mobil dışındaki platformlar için yayınlanmış ve oyun severlerden olumlu yorumlar almıştı. iOS ve Android cihazları için müjdeyi veren Shiro Games tarih ile ilgili bir açıklama yapmazken oyunun mobil cihazlara geleceğinin müjdesini verdi. Henüz mağaza sayfaları da bulunmayan oyunun fiyatları hakkında da henüz net bir bilgi yok. Oyuna ait resmi fragmana aşağıdaki link üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=1JoYFeGfLJA&feature=emb_title

viking-oyunu-northgard-ios-ve-android-icin-duyuruldu-3

Viking Oyunu Northgard iOS ve Android İçin Duyuruldu! Northgard’da oyuncular yıllar süren bitmek tükenmez keşiflerin ardından cesur Vikingler olarak oyununda adını aldığı Northgard’ı keşfeder. Yeni kıyıları keşfetmek ve fethetmek için klanlarını şanlandırmayı hedefleyen oyuncular büyük bir maceraya adım atıyor. Rakiplerin yanı sıra arazide gezinen dehşetli kurtlara ve zombi savaşçılara da dikkat etmek gerekiyor. Oyunun özellikleri ise şu şekilde;

viking-oyunu-northgard-ios-ve-android-icin-duyuruldu-4

  • Yeni keşfedilmiş Northgard kıtasında yerleşim kur,
  • Vikinglerini çeşitli görevlere (çiftçi, savaşçı, denizci, bilge) ata,
  • Kaynaklarını yönet, sert kışlar ve düşmanlara karşı diren,
  • Benzersiz stratejik fırsatlar ile yeni bölgeler keşfet ve genişle,
  • Farklı zaferlere ulaş,
  • Arkadaşlarına karşı ya da yapay zekaya karşı oyna.