Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor!

Call of Duty Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor!

349
call-of-duty-mobile-yeni-oyun-modu-geliyor

Call of Duty Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor! Battle royale türünün en yeni oyunlarından olan Call of Duty Mobile birinci yılında 500 milyon indirme rakamına ulaştı. Birinci yılın ardından oyundan yenilikler gelmeye devam ediyor. Oyun hakkında yapılan iddialara göre İkincil Silah adı verilen yeni bir modun ilerleyen dönemde oyuna eklenmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Çin’de de yayınlanan oyun her geçen gün daha fazla oyuncu sayısına ulaşıyor. Sürekli güncellenen ve geliştirilen yeni oyun modları ile oyuncuların beğenisini alan oyun birinci yıl etkinlikleri esnasında bazı oyun modlarını da kaldırdı.  Call of Duty Mobile geliştiricisi Pumpkin Confirmend, Halloween Standoff ve Attack of the Undead modlarını oyundan kaldırdı. Undead Fog ve Hardcore Collection modlarının da ilerleyen günlerde oyundan kaldırılması bekleniyor. Öte yandan cadılar bayramı etkinliği ile açılan modların bir sonraki yılda gelmesi oyuncular tarafından isteniyor.

Call of Duty Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor! Oyuna dahil edilmesi beklenen yeni oyun modu İkincil Silah klasik 5 vs 5 moduna benzer bir yapıya sahip. Modun klasik moddan farkı ise oyuncular sadece ikincil silahlarını kullanabilecek. Yeni oyun modu ile oyun içerisindeki rekabetinde daha fazla artması bekleniyor. İkincil Silah oyun modunun yanı sıra geliştiriciden Capture the Flag benzeri oyun modu Capture and Hold adlı yeni modda tanıtıldı. Oyun ve yeni modlar hakkında daha ayrıntılı bilgi için https://www.callofduty.com/mobile adresine gidebilirsiniz. Oyuncular toplamda 8 dakika sürecek bu modda 2 turda düşmanlarından 3 kez bayrak kazanması gerekiyor. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.