Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Yeni Harita Açıklaması!

Call of Duty Mobile Yeni Harita Açıklaması!

395
Call of Duty Mobile Yeni Harita Açıklaması!
Call of Duty Mobile Yeni Harita Açıklaması! - MOBİL DELİSİ

Call of Duty Mobile Yeni Harita Açıklaması! Mobil platformun en çok oynanan oyunları arasında yer alan Call of Duty Mobile için harita müjdesini oyuncularına geçtiğimiz gün resmi olarak verdi. Twitter üzerinden yapılan açıklama ile Call of Duty Mobile yeni haritası Rust’ın duyurusu resmi olarak yapılmış oldu.

Geçtiğimiz yıl büyük bir çıkış yakalayan oyun rakiplerinin birçoğunu geride bırakmıştı. Bu ivmeyi kaybetmek istemeyen Call of Duty Mobile yeni içerikler ile oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Mobil platformda güçlü rakipleri arasında yer alan PUBG Mobile karşısında başarılı bir yıl geçiren oyun 2020 yılında neler yapacak hep birlikte göreceğiz.

Rust haritası ile oyunculara büyük bir heyecan yaşatan oyunda bu haritayı Call of Duty Modern Warfare’den hatırlayabiliriz. İlerleyen günlerde mobil platformdaki oyunda da yayınlanacak olan bu harita oyuncular tarafından oldukça seviliyor. Modern Warfare 2. Sezonda karşımıza çıkan Rust haritası oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Bunun üzerine stüdyo haritayı mobil versiyon içinde yayınlamak için kolları sıvadığını duyurdu.

Call of Duty Mobile Yeni Harita Açıklaması! Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada Rust haritasının çıkış tarihi hakkında net bir açıklama yer almıyor. Ancak yapılan tahminlere göre haritanın önümüzdeki birkaç hafta içerisinde oyuna dahil edilmesi bekleniyor. Call of Duty Mobile Steel Legion güncellemesi Modern Warfare’da yer alan Gunfight benzeri sistemi de içeriğinde bulunduruyor.

Öte yandan yapılan iddialar arasında Zombi modunun yeniden oyuna dahil edileceği de tahmin ediliyor. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen bu modun oyuna dahil edileceği konusundaki iddiaların doğruluğunu önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz. Yeni harita Rust hakkında stüdyo tarafından resmi Twitter sayfasında ilerleyen günlerde yeni açıklamalarında yapılması bekleniyor. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisini takipte kalın.