Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Sezon 9 Başlangıç Tarihi Belli Oldu!

Call of Duty Mobile Sezon 9 Başlangıç Tarihi Belli Oldu!

77
call-of-duty-mobile-sezon-9-baslangic-tarihi-belli-oldu

Call of Duty Mobile Sezon 9 Başlangıç Tarihi Belli Oldu! Call of Duty’nin mobil platformdaki başarılı oyunu Call of Duty: Mobile dokuzuncu sezon ayrıntıları ortaya çıktı. Oyunun resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan açıklamada “Conquest” olarak adlandırılan dokuzuncu sezon önümüzdeki günlerde erişilebilir hale gelecek.

Activision tarafından geçtiğimiz yıl oyun severlere merhaba diyen Call of Duty: Mobile oldukça ses getirdi. iOS ve Android platformları üzerinden oynanabilen oyun 8 sezonu geride bıraktı. Ayrıca her geçen gün popülaritesini ve oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Activision tarafından yapılan açıklamada oyunun Sezon 9: Conquest için çıkış tarihi duyuruldu.

Dokuzuncu sezonda oyuna dahil edilecek yenilikler hakkında da bazı açıklamalar yapıldı. Oyunun dokuzuncu sezonunun Conquest isimli olacağı ve İkinci Dünya Savaşı temasıyla karşımıza çıkacağı açıklanmıştı. “Shipment 1944” gibi yeni haritalarında oyuna ekleneceği ve “ Kilo Bolt-Action” adında yeni bir silahında oyunda yer alacağı açıklandı. Son yapılan açıklamada ise güncellemenin büyük yeniliklerle dolu olduğu ve heyecanın eksik olmayacağı bir sezonun oyuncuları beklediği belirtildi.

Call of Duty Mobile Sezon 9 Başlangıç Tarihi Belli Oldu! Geçtiğimiz günlerde “çok yakında” mottosuyla dokuzuncu sezonu duyuran geliştirici ekip son olarak yeni sezonun resmi tarihini de açıkladı. Resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan açıklamada oyunun dokuzuncu sezonu 16 Ağustos tarihinde başlayacak. Call of Duty: Mobile resmi sayfasından yapılan duyuru ve videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/PlayCODMobile/status/1294785948400533504

Oyunun dokuzuncu sezonu global olarak tüm dünyada 16 Ağustos tarihinde başlayacak. Yepyeni bir hale bürünecek olan oyun büyük heyecan getirecek gibi gözüküyor. İlerleyen günlerde yeni sezon yorumları nasıl bir oyun ile karşılaştığımızı gösterecek. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın.