Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Sezon 13 Kış Savaşı Açıklandı!

Call of Duty Mobile Sezon 13 Kış Savaşı Açıklandı!

474
call-of-duty-mobile-sezon-13-kis-savasi-aciklandi

Call of Duty Mobile Sezon 13 Kış Savaşı Açıklandı! Call of Duty Mobile Sezon13 21 Aralık saat 16:00’da geliyor. Oyuncular yeni bir battle pass, yeni Nuketown Rusya Haritası, Raid için Tatil teması, battle royale değişiklikleri, kozmetikler, yeni modlar ve pek çok yenilik ile tanışacak. Call of Duty Mobile Sezon 13 detayları ise şu şekilde;

  • Kar Haritaları çok oyunculu moda geliyor. Bu sezon bol miktarda kar yağışı ve tatil sürprizleri ile kışa hazır hale getirilen iki favori Çok Oyunculu harita Nuketown ve Raid oyuna geri geliyor. Nuketown Rusya, ilk olarak Black Ops 4’te yer alan multiplayer haritası olarak hatırlanabilir. Sezon 13 ile birlikte Call of Duty Mobile’de de bizleri bekliyor.
  • Tatil Baskını, Holiday Raid’de tatil ruhu en sevdiğiniz lüks kaçış noktasına geldi. Sezon 13 ile birlikte Tatil Baskını oyuncuları bekliyor olacak.
  • Yeni Çok Oyunculu Mod – Grind, iyi bir tatil modunu başlatmanın en güzel yolu yeni mod olacak gibi. Modern Warfare’den tanıdığımız Grind, en iyi şekilde taktiksel kaoslar yaratmak için Call of Duty Mobile’de bizleri bekliyor.

call-of-duty-mobile-sezon-13-kis-savasi-aciklandi-2

Savaş Bileti Ücretsiz Katmanları için seviye 14’e ulaşmak ve düşman elektroniğini, eklentileri, taktikleri ve Scorestreak’leri devre doışı bırakan bir saldırı ile diğer takımı düşürme ve şaşırtma yeteneğine sahip olacak ücretsiz EMP Systems Scorestreak’in kilidini açmayı bekleyin. Ayrıca seviye 21 ile birlikte Black Ops 3’ten bildiğimiz Peacekeeper MK2 saldırı tüfeği kilidi de açılabilecek.

call-of-duty-mobile-sezon-13-kis-savasi-aciklandi-3

Call of Duty Mobile Sezon 13 Kış Savaşı Açıklandı! Savaş Biletini satın alarak Winter War Battle Pass’te 50 aşamalı içeriğin kilidini açma şansını yakalayabilirsin. CoD Mobile Sezon 13, 21 Aralık tarihinde start alacak bu heeycanı kaçırmak istemiyorsan 21 Aralık saat 16:00’da oyuna girmeyi unutma. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.