Ana sayfa Öne Çıkanlar Among Us’tan Büyük Adım!

Among Us’tan Büyük Adım!

627
among-ustan-buyuk-adim

Among Us’tan Büyük Adım! Game Awards ödüllerinde yılın mobil oyunu ödülünü kazanan Among Us, 2021 yılında bir mobil oyundan çok daha öteye geçecek gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan Game Awards ödüllerinde yılın mobil oyunu ödülünü kazanan yapım mobil platformun dışında PC’de de oynanabilmekte.

Geçtiğimiz günlerde Nintendo Switch içinde yayınlanan oyun yeni ekosistemler için kolları sıvamış durumda. Xbox ekosistemine geçiş yapmaya hazırlanan oyun Microsoft’un yeni nesil konsolları Xbox Series X ve Xbox Series S’in yanı sıra Xbox One içinde yayınlanacağı açıklandı. Oyun yapımcısı yayın tarihi için net bir açıklama yapmasa da oyunun bu konsollarda 2021 yılında yayınlanacağını işaret etti.

among-ustan-buyuk-adim-2

Xbox Game Pass Ultimate içerisinde de sunulması planlanan oyun şu an PC oyuncuları için Xbox Game Pass kataloğunda da yer alıyor. Microsoft atağının ardından oyunun PlayStation’a gelip gelmeyeceği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Ancak Sony cephesinden oyun ile ilgili henüz bir açıklama yok.

among-ustan-buyuk-adim-3

Among Us’tan Büyük Adım! Öte yandan oyun geçtiğimiz günlerde yeni haritası hakkında da duyuruyu yaptı. Airship olarak duyurulan harita ücretsiz olarak oyunculara sunulacağı ve haritadaki yeni göreveler ile heyecanlı bir serüvenin oyuncuları beklediği aktarıldı. Airship haritasının mobil için yayın tarihinin de ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor. Airship haritası ile ilgili resmi Twitter sayfasından yapılan açıklamaya bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Among Us ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.