Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile 7. Sezon Heyecanı Yaklaşıyor!

Call of Duty Mobile 7. Sezon Heyecanı Yaklaşıyor!

415
call-of-duty-mobile-7-sezon-heyecani-yaklasiyor

Call of Duty Mobile 7. Sezon Heyecanı Yaklaşıyor! Mobil platformun son dönemlerdeki en popüler oyunlarından biri olan Call of Duty Mobile yeni sezon heyecanı yaklaşıyor. Ertelemelerin ardından geçtiğimiz günlerde oyunun yeni sezonu olan 7. Sezon hakkında resmi açıklama yapıldı. Oyun Savaş Bileti’nde yapılan güncellemeye göre önümüzdeki hafta yeni sezona başlayacak.

Bu hafta yayınlanması beklenen ancak Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ırçılık karşıtı gösteriler sebebiyle süresiz olarak ertelenen Call of Duty Mobile yeni sezonu için heyecan yaklaşmaya devam ediyor. Oyunun yapımcısı Activision tarafından yeni sezonun başlangıcı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmış değil ancak Savaş Bileti’ne yapılan güncelleme bu bekleyişin uzun sürmeyeceğini kanıtlar nitelikte.

Call of Duty Mobile 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz günlerde oyun içerisinde yer alan Savaş Bileti güncellemesi yeni sezon olan 7. Sezonun önümüzdeki hafta başlayacağı sinyallerini verdi. Her geçen gün heyecanın arttığı oyunda yeni sezon bekleyişi oyuncular için normalden uzun sürdü. Normal şartlara göre 6. Sezon Savaş Bileti bugün sona erecek ve yeni sezon başlangıcı yapılacaktı. Ancak yaşanan olaylar sonrasında oyun süresiz erteleme kararı alarak sessizliğe bürünmüştü. 6. Sezon Savaş Bileti güncellemesine göre yeni sezon 7 gün sonra yayınlanacak. Yeni sezon başlangıcının uzaması Sezon 6 Savaş Bileti için geçerliliğinde uzaması anlamına gelebilir. Konu ile ilgili Activision henüz bir açıklama yapmasa da beklentiler bu yönde.

Call of Duty Mobile 7. Sezon heyecanı oyuncular için her geçen gün daha da artıyor. Çok oyunculu modlardaki değişiklikler, yeni savaş bileti gibi pek çok yenilik Sezon 7’de oyuncular bekliyor olacak. Ayrıca yeni Antreman modu da oyunun en çok beklenen yenilikleri arasında yer alıyor.