Ana sayfa Öne Çıkanlar Brawl Stars Ocak Güncellemesi Yayınlandı

Brawl Stars Ocak Güncellemesi Yayınlandı

1375
Brawl Stars Ocak Güncellemesi Yayınlandı
Brawl Stars Ocak Güncellemesi Yayınlandı

Mobil platformların en çok oynanan oyunlarından olan Brawl Stars ’a oyun yapımcısı olan Supercell tarafından Ocak güncellemesi getirildi. Yeni güncellemeyle birlikte oyuna yeni karakter, yeni oyun modu ve birçok yenilik getirildi. Güncellemenin detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Clash of Clans ile büyük bir başarı yakalayan Finlandiyalı oyun şirketi Supercell, CoC’tan yakaladığı başarı ile 15 Haziran 2017 tarihinde Brawl Stars ’ı piyasaya sürdü. Bir karakterle birlikte rakiplerinizi alt etmeye çalıştığınız oyun, kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı ve birçok ödüle aday gösterildi.

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan oyun, Android ve IOS’ta uzun süreler marketlerin en tepesinde yer almayı başardı. Bu ilgi karşısında kayıtsız kalamayan Supercell, oyunu hep güncel tutarak oyuncuların oyunu oynamasına sağladı. Brawl Stars’ı espor arenasına da taşıyan şirket, düzenledikleri turnuvalara oyunculara ödüller verdi.

Geçtiğimiz günlerde güncelleme ile alakalı bir video yayınlayan ekip, 23 Ocak 2020 tarihiyle birlikte oyuna yeni bir güncelleme getirdi.

Yeni mod: Hot Zone

Ocak güncellemesiyle birlikte oyuna yeni bir mod geldi. Hot Zone adıyla oyuna eklenen bu yeni modda asıl amaç, 2 dakika boyunca sürecek olan bayrak kapmaca olacak. Bölge ele geçirme mantığındaki olan bu modda, 2 dakikanın sonunda en yüksek puana sahip olan takım galibiyetin sahibi oluyor.

Güncellemeyle birlikte oyuna yeni skinlerde geldi. Oyuna eklenen yeni kostümler ve fiyatları:

  • Virus 8-Bit – 300 Taş
  • Heroine Bibi – 150 Taş
  • Street Ninja Tara – 80 Taş
  • Cupid Piper – 150 Taş
  • Koala Nita – 80 Taş
  • Agent P – 30 Taş

Brawl Stars ’a Ocak güncellemesiyle gelen en büyük yenilik ise Mr. P. Oyuna eklene bu yeni karakterin ana saldırısı Suitcase. Suitcase saldırısının ana özelliği duvarlardan geçen mermiler ile düşmanları alt etmesidir. Mr.P’nin özel gücü ise P-Porters. P-Porters aktif olduğunda mini bir penguen üretmek için penguen istasyonları yaratır. Bu istasyonlar tek seferde sadece tek bir mini penguen üretebilir.

Bu yeni güncellemeyle birlikte oyuna bir bakmak veya Brawl Stars’a göz atmak isterseniz PlayStore veya AppStore’dan indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Yapay Zeka Tourney PC Oyunlarına da El Attı