Ana sayfa Öne Çıkanlar Apple’dan Uygun Fiyatlı AirPods Pro!

Apple’dan Uygun Fiyatlı AirPods Pro!

442
Apple’dan Uygun Fiyatlı AirPots Pro!
Apple’dan Uygun Fiyatlı AirPots Pro! - MOBİL DELİSİ

Apple’dan Uygun Fiyatlı AirPods Pro! Mobil dünyasının son yıllardaki en popüler ürünleri arasında şüphesiz kablosuz kulaklıklar yer alıyor. Kablosuz kulaklık dünyasına geçtiğimiz yıllarda AirPods ile merhaba diyen Apple, seriyi yeni modeller ile çeşitlendirmek istiyor.

Piyasaya sürüldüğü günden beri oldukça yüksek satış rakamları ile şirketi memnun eden AirPods’lar için Apple şimdide uygun fiyatlı bir sürüm ile pazarda alternatif yaratmayı planlıyor. Yapılan haberlere göre Apple, AirPods Pro’nun alternatifi olarak uygun fiyatlı Lite sürümünü üretmek için kolları sıvamış durumda.

Bu pazarda büyük başarılar elde eden Apple bir dönem kullanıcıların verdiği siparişlere yetişmekte zorlanmıştı ve AirPods üretimini arttırmayı planladıklarını da belirtmişti. Kablosuz kulaklık pazarının her geçen gün daha da ilerlemesi ile bu pazarda yeni oyuncular ile yer almak isteyen Apple çalışmalara başlamış durumda. Tabi ki bu söylemlerin hepsi şimdilik Digitimes kaynaklı bir rapora göre ortaya atılmış iddialardan ibaret. Apple’ın AirPods Pro’un uygun fiyatlı modeli olan Lite sürümünü satışa çıkarıp çıkarmayacağını ilerleyen dönemde göreceğiz.

Uygun Fiyatlı AirPods Pro Fiyatı

Yapılan haberlerdeki Uygun Fiyatlı AirPods Pro sürümünün fiyatının ise AirPods 2. Nesil modeli ile AirPods Pro modeli arasında olması bekleniyor. 2. Nesi AirPods modeli 159 Dolar, Pro sürümü ise 249 Dolar olarak hali hazırda fiyatlandırıldığını düşünürsek Lite sürümünün 200 Dolar seviyesinde olacağı ön görülüyor. Ayrıca bir diğer iddiaya göre Tayvan merkezli Universal Scientific ındustrial şirketinin AirPods Pro Lite modelinin ana tedarikçisi olacağı ve ürünün yıl ortasında kullanıcılara sunulacağı söyleniyor.

Ancak dünya genelinde büyük bir krize yol açan Coronavirus salgını dikkate alındığında bu planın aksaması muhtemel gözüküyor. AirPods Lite sürümünün satışa çıkması durumunda ülkemizde tahmini satış fiyatının ise 1.099 TL ile 1.899 TL arasında konumlanması bekleniyor.