Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile World Championship Detayları Açıklandı!

PUBG Mobile World Championship Detayları Açıklandı!

398
PUBG Mobile World Championship Detayları Açıklandı!
PUBG Mobile World Championship Detayları Açıklandı! - MOBİL DELİSİ

PUBG Mobile World Championship Detayları Açıklandı! Battle royale türünün mobil platformdaki en önemli oyunları arasında yer alan PUBG Mobile yeni sezonda turnuvalar hakkındaki detayları açıklamaya devam ediyor. 2020 sezonunun format ve slot dağıtımı hakkında açıklamaları yavaş yavaş yapmaya başlayan PUBG Mobile yönetimi, son olarak PUBG Mobile WC ayrıntılarını açıkladı.

Dünya genelinde büyük bir rekabete ev sahipliği yapan PUBG Mobile turnuvası World Championship heyecanı git gide artıyor. World Championship’te takımların yer alabilmesi için Doğu, Batı PUBG Mobile League ya da PMWL’de oynaması gerekiyor. PMWL takımları ise öncesinde PMPL veya PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile Pro League aşamalarını tamamlaması gerekiyor.

PUBG Mobile World Championship için mücadelelerini sürdüren takımlar turnuvada yer almak için büyük bir çaba ortaya koyuyor. Batı bölgesinde Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Brezilya ekiplerinin yer aldığı PMCO maçları tüm heyecanı ile devam ediyor. PMPL America elemelerine kalabilmek için birbirinden yetenekli takımlar bu liglerde maçlara çıkıyor. Elemeleri ilk altıda bitiren takımlar PMWL West turnuvasına katılım hakkını kazanacak.

PUBG Mobile World Championship Takımları Kimler?

Avrupa elemelerinde ise PMCO maçları oynanacak ve takımlar PMPL Europe için mücadele edecek. Avrupa elemelerini kazanan ekipler ise doğrudan PMWL West için slot sahibi olacaklar. Orta Doğu, Kuzey Afrika takımları ise PMWL West’te beş slot elde edebilecek.

Doğu bölgesinde ise tek bölgesel lig olan PMPL etkinliği PMWL East turnuvasına beş takım gönderebilecek. Şu anda Güney Asya takımlarının PMCO maçları devam ederken buradan 2 takım turnuvaya katılacak. Japonya, Güney Kore ve Pakistan’dan ise PMWL East’e 3 takım katılabilecek. Güney Doğu Asya’dan ise Tayland, Malezya, Singapur, Endonezya ve Vietnam liglerinden kazanan birer takım PMWL East’e slot kazanacak.

Büyük bir heyecana ev sahipliği yapacak PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile World Championship turnuvası elemeleri devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından birbirinden güçlü takımların mücadele edeceği turnuvada kimler yer alacak ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.