Ana sayfa Öne Çıkanlar Apple Etkinliği Gizemini Koruyor!

Apple Etkinliği Gizemini Koruyor!

383
apple-etkinligi-gizemini-koruyor

Apple Etkinliği Gizemini Koruyor! Yarın gerçekleşecek olan Apple Etkinliğinde hangi ürünlerin tanıtılacağı konusunda halen ne bir bilgi bulunmuyor. Yapılan iddialara göre Apple yarın gerçekleştireceği etkinlikte iPhone 12’nin tanıtımını yapmayacak. Ancak bu iddialara karşılık Apple tarafından herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Ekim ayında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 12 modellerinin tanıtımının yarın gerçekleşecek etkinlikte olup olmayacağı merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan iPhone 12 Pro kaşarının ardından telefonun yarınki etkinlikte tanıtılmayacağı söylentileri artmaya başladı. Tahminleriyle öne çıkan Komiya, Apple’ın resmi YouTube kanalından da bazı videoları sildiğini ve bunun bir iPhone 12 adımı olduğunu belirtti.

Apple’ın yarın gerçekleştireceği etkinlikte iPhone 12 modellerinin tanıtılıp tanıtılmayacağı konusu halen gizemini korusa da etkinlikte tanıtımı gerçekleştirilecek ürünlerden bazıları belli oldu. Bu ürünler şu şekilde;

  • Apple Watch Series 6
  • iPad Air
  • Apple One

Kesinleşen ve tanıtımı yapılacak olan ürün ve hizmetler bu şekilde. Ayrıca bunun dışında Apple’ın tanıtımının yapması beklendiği ürün ve hizmetler ise şöyle;

  • AirTags
  • AirPods Studio Kulaküstü Bluetooth Kulaklık
  • HomePod
  • Apple İşlemciye sahip ilk Mac Bilgisayar

Apple Etkinliği Gizemini Koruyor! Öte yandan akıllı telefon tarafında iPhone 12, 12 Max, 12 Pro ve 12 Pro Max olarak 4 farklı versiyonda çıkması beklenen telefonların ise yarınki tanıtımda olup olmayacağı merak edilen konuların başında geliyor. Özelikle bunu sır gibi saklayan Apple konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmış değil. 2020 model iPad Air, yeni akıllı saat modeli olan Apple Watch Series 6 ve Apple One hizmetini tanıtması kesinleşen etkinliğin heyecanlı geçeceğini söylemek yanlış olmaz. 15 Eylül akşamı Apple’ın resmi etkinliğinin ardından yeni Apple ailesi ürünlerini görmüş olacağız. Apple ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.