Ana sayfa Öne Çıkanlar Apex Legends’ten Mobil Versiyon Müjdesi Geldi!

Apex Legends’ten Mobil Versiyon Müjdesi Geldi!

463
apex-legendsten-mobil-versiyon-mujdesi-geldi

Apex Legends’ten Mobil Versiyon Müjdesi Geldi! Amerika merkezli oyun geliştiricisi Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson Apex Legends’in yakın zamanda iOS ve Android için yayınlanacağını söyledi. Battle royale türündeki oyun PC platformunda başarısı ile dikkatleri çekmişti. Andrew Wilson yaptığı açıklamada oyunun mobil platformda da yer alacağını belirtti. Battle royale türünün mobil platformda olmayan tek oyunu olan Apex Legends’te bu kervana katılanlardan oluyor.

Özellikle oyun severlerin uzun zamandır beklediği Apex Legends mobil versiyonu haberinin gelmesi ile heyecan arttı. Yıl sonuna kadar oyunun yayınlanacağı belirtilirken henüz resmi bir duyuru yapılmadı. Rakipleri PUBG, Call of Duty, Fortnite’a göre çıktığı günden itibaren büyük ses getiren oyun ciddi oyuncu kitlesine sahip.

Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson oyunun hangi ülkelerde ve bölgelerde erişime açılacağı konusunda henüz açıklama yapılmadı. PC versiyonu belirli bölgelerde yayına çıkmıştı ve daha sonra diğer bölgelerde yayınlandı. Apex Legends’in PC ve konsol versiyonları tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Mobil versiyonun da bu şekilde ücretsiz olarak yayınlanması bekleniyor. Apex Legends’in mobil versiyonunda da aynı karakterlerin ve oyun modlarının yer alması bekleniyor. PC platformunda 13 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterlerin tümünün mobil platformda da yer alması bekleniyor. Ayrıca karakterler dışında modlarında mobil oyuna dahil edilmesi bekleniyor. Oyunun hangi cihazlarda destekleneceği minimum gereksinimleri hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Apex Legends’ten Mobil Versiyon Müjdesi Geldi! Apex Legends mobil oyunun çıkması ile birlikte oyuna yeni karakterlerin ve yeni oyun modlarının da eklenmesi bekleniyor. Önümüzdeki dönemde Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından oyun hakkında resmi açıklamanın da yapılması bekleniyor. Apex Legends ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takip edin.