Ana sayfa Öne Çıkanlar Kafa Topu Yapımcısından Yeni Oyun!

Kafa Topu Yapımcısından Yeni Oyun!

393
kafa-topu-yapimcisindan-yeni-oyun

Kafa Topu Yapımcısından Yeni Oyun! Kafa Topu 2 ile adından söz ettiren ve Miniclip firması ile ortaklık sağlayan Masomo yeni bir mobil oyun için kolları sıvadı. Bu yıl içerisinde piyasaya çıkaracağı yeni basketbol oyununun ilk görsellerini geçtiğimiz gün yayınladı. Android ve iOS platformlarında yayınlacak olan oyun hakkında bazı bilgilerde bu paylaşımda yer aldı.

Online Kafa Topu ve Kafa Topu 2 ile uluslararası düzeyde başarı elde eden şirket yeni bir oyunla başarısını katlamak istiyor. Yeni oyun Kafa Topu’nun aksine bambaşka bir dalda olacak. Basketbol oyunu olan yeni yapımda oyuncular bireysel değil takım olarak mücadele edecek. Her takımda 2 basketbol oyuncusu ve bir takım koçu ile oyun başlayacak. Ayrıca zaman içerisinde karakterleri, takım oyuncularını ve antrenörleri de değiştirmek mümkün olacak.

Paylaşılan görsellerden yola çıkıldığında grafik açısından oldukça başarılı bir yapım olacağını söylemek yanlış olmaz. Stüdyonun bir diğer oyunu Kafa Topu 2’ye göre oldukça başarılı grafikler oyun severleri bekliyor. Oyun içi dinamikler konusunda da stüdyo sürprizlerinin olduğunu belirtiyor. Kafa Topu’nun aksine basketbol oyununda karakterler hem gerçekçi hem de fantastik görünüm seçeneğine sahip olacak.

Kafa Topu Yapımcısından Yeni Oyun! Masomo’nun yeni Basketbol oyununun bu yıl içerisinde Android ve iOS üzerinden yayınlanması bekleniyor. Oyun hakkında henüz resmi bir tarih açıklaması ise yapılmadı. Masomo’nun konu ile ilgili yaptığı tek detay 2020 yılı içerisinde yeni Basketbol oyununun resmi olarak uygulama marketlerde yerini alacağı oldu. Ayrıca oyunun adı konusunda da henüz resmi bir açıklama yok. Basketbol oyunu olarak adlandırılan oyunun gerçek isminin ne olacağı da merak edilenler arasında yer alıyor. Masomo CEO’sunun resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada oyun hakkında bu detaylara yer verildi.