Ana sayfa Öne Çıkanlar Apex Legends iOS ve Android’e Geliyor!

Apex Legends iOS ve Android’e Geliyor!

372
apex-legends-ios-ve-androide-geliyor

Apex Legends iOS ve Android’e Geliyor! Electronic Arts yapımı Apex Legends ilkbaharda iOS ve Android için yayına hazırlanıyor. Battle royale türünün en popüler yapımları arasında yer alan Apex Legends mobil platformda da yer almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir süredir gündemde mobil oyun ile ilgili söylentilerin devam ettiği Apex Legends’in güvenilir kaynaklardan yapılan açıklamaya göre 3, 4 ay içerisinde yayınlanacak. İddialara göre oyun aynı zamanda Çin’de daha erken bir çıkış yaparak denenecek. Battle royale türünün en önemli yapımları arasında yer alan Apex Legends geçtiğimiz dönemde piyasaya çıkması ile birlikte büyük bir ses getirmişti. Rakipleri Fortnite ve PUBG için potansiyel bir tehlike olan oyun kısa sürede rakiplerini zorlayacak ve geçecek seviyeye de ulaşmıştı.

apex-legends-ios-ve-androide-geliyor-2

Mobil oyun Apex Legends Mobile içinde normalde 2020 yılı sonunda yayına çıkması beklenen Electronic Arts bu beklentiyi ertelemişti. Erteleme sonrasında şirketten resmi bir açıklama yapılmazken bugüne kadar da konu ile ilgili bir gelişme yaşanmadı. Geçtiğimiz gün güvenilir analist Daniel Ahmad yaptığı açıklama ile oynunun 2021 ilkbaharında mobil cihazlara geleceğini söyledi.

apex-legends-ios-ve-androide-geliyor-3

Apex Legends iOS ve Android’e Geliyor! Ayrıca mobil cihazlar dışında oyunun yıl içerisinde Nintendo Switch içinde yayınlanması beklentiler arasında yer alıyor. iOS ve Android cihazlarda oynanabilecek oyuna App Store ve Google Play üzerinden muhtemelen ücretsiz olarak erişlebilecek. Apex Legends ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.