Ana sayfa Öne Çıkanlar Blizzard’dan Yeni Mobil Oyunlar!

Blizzard’dan Yeni Mobil Oyunlar!

299
blizzarddan-yeni-mobil-oyunlar

Blizzard’dan Yeni Mobil Oyunlar! Yıllardır gündemden düşmeyen Activision Blizzard yapımı olacak Warcraft evrenindeki yeni mobil oyun ile ilgili yeni gelişmeler ortaya atıldı. Blizzard CEO’su Bobby Kotick geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamasında birden fazla mobil oyun üzerinde çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı. Ayrıca açıklamasında oyunların ücretsiz oynanabileceğini de doğruladı.

Bobby Kotick ve Blizzard yatırımcıları arasında yapılan toplantıda ileriye dönük planlardan bahsetti. Blizzard’ın ileri ki planları arasında birçok Premium içeriğin yer aldığını söyleyen Kotick birden fazla mobil oyun fikirlerinin olduğunu da ekledi. Yeni mobil oyunların ücretsiz olarak uygulama marketlerde yayınlanmasının planlandığı ve hedeflerinin Warcraft topluluğuu geliştirmek olduğuu söyledi.

blizzarddan-yeni-mobil-oyunlar-2

Kotick konuşmasının devamında Diablo Immortal ile ilgili de sıkça konuşarak bugünlere nasıl geldiğinden bahsetti. Hali hazırda Warcraft evreninde bulunan birçok oyun var. Bunların başında ise Warcraft evreninden ilham alınarak yapılan Hearthstone geliyor. Önümüzdeki dönem içerisinde Blizzard’ın yeni mobil oyunları açıklayarak oyun sevefleri çok şaşırtması bekleniyor.

blizzarddan-yeni-mobil-oyunlar-3

Blizzard’dan Yeni Mobil Oyunlar! Oyunun adı ya da oyun ile ilgili ise Kotick’ten herhangi bir bilgi yapılmadı. Warcraft evreninde geçecek bir oyun olduğunu bilsek de ne olacağı ve nasıl bir tür olacağı konusunda henüz net bir bilgi yok. Oyunun App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebileceği de Kotick tarafından yapılan açıklamalar arasındaydı. Blizzard ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.