Ana sayfa Öne Çıkanlar Trivia Blast iOS İçin Yayınlandı!

Trivia Blast iOS İçin Yayınlandı!

323
trivia-blast-ios-icin-yayinlandi

Trivia Blast iOS İçin Yayınlandı! Facebook üzerinde 20 milyondan fazla oyuncuya sahip olan oyun mobil versiyonu geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyuruldu. Yayınlanan oyun şu an için yalnızca iPhone ve iPad cihazları için yayınlandı. Oyunun ilerleyen dönemde Android içinde yayınlanacağı belirtildi.

Facebook içerisinde oyunlar kategorisinde yer alan oyunu bağımsız bir hale getiren Trivia Blast bir Facebook oyunu olmanın avantajını kullanarak oyunseverlere otomatik çeviri gibi bir dizi gelişmiş özellikte sunuyor. Böylece oyuncular dil engeli olmadan dünyanın birçok farklı bölgesinden oyuncular ile rekabet edebilecek. Dünyanın dört bir tarafından oyuncular ile gerçekleştirilecek bu yarışmalarda oyun severleri heyecanlı anlar bekliyor. Trivia Blast’ın iOS sürümü App Store üzerinde ücretsiz olarak yayınlanmış durumda.

trivia-blast-ios-icin-yayinlandi-2

Trivia Blast iOS İçin Yayınlandı! Test tabanlı bir oyun olan Trivia Blast, uzay, futbol, TikTok, kitaplar, Steven Universe, Kpop, Jay-Z gibi birbirinden farklı konularda onbinlerce soruya sahip. Rekabet ederken aynı soruların karşınıza çıkmanın önüne geçen bu sistem sürekli gelişmeye de devam ediyor. Apple iOS işletim sistemi için yayınlanan oyunu indirmek için buraya tıklayın. Trivia Blast şu an yalnızca App Store üzerinde indirilebilir durumda. Geliştiriciler oyunun Android cihazlar için sürümünün önümüzdeki dönemde yayınlanacağını belirtti. Ancak tarih ile ilgili henüz net bir bilgi yok. Trivia Blast ve çok daha fazla mobil içerik için Mobil Delisi’ni takipte kalın.