Ana sayfa Öne Çıkanlar Red Bul MEO Oyun Alanına Dönüştürülüyor!

Red Bul MEO Oyun Alanına Dönüştürülüyor!

414
red-bul-meo-oyun-alanina-donusturuluyor

Red Bul MEO Oyun Alanına Dönüştürülüyor! Mobil oyun arenası olan Red Bull M.E.O. şehri oyun alanına dönüştürüleceği açıklandı. Red Bull Oyun severlerin Red Bull paketlerinde yer alan QR kodları kullanarak ulaştığı özel hazırlanmış sanal gerçeklik filtresi ile drop kutuları indirmeyi hedefliyor. PUBG Mobile ile özdeşleşmiş olan Red Bull M.E.O. drop kutularının popülerliğinin artması da bekleniyor.

red-bul-meo-oyun-alanina-donusturuluyor-2

Her hafta en yaratıcı video çeken be belirtilen adımlar ile Instagram hesabında paylaşan 3 oyun sever sürpriz ödüllerin sahibi olacak. Mobil oyun arenası Red Bull M.E.O. üçüncü sezonunda Türkiye’nin en iyilerini aramak için oyun dünyasına daldı. Bu sezon ilk olarak PUBG Mobile’da mücadele verecek olan oyun severler ayrıca Heathstone ve TFT mobil turnuvalarında da mücadele edecekler. Türkiye şampiyonu olacak takımlar Red Bull M.E.O. Dünya Finali’ne katılım hakkını da kazanmış olacaklar. Red Bull M.E.O. 28, 29, 30, 31 Ocak tarihilerinde Çevrim içi elemeler, 7 Şubat tarihinde ise Türkiye Finalini gerçekleştirecek.

red-bul-meo-oyun-alanina-donusturuluyor-3

Red Bul MEO Oyun Alanına Dönüştürülüyor! Ayrıca Red Bull M.E.O. da dünya şampiyonu da Türkiye’de belli olacak. 28 ülkeden gelen en iyi oyuncular ile Red Bull M.E.O. Dünya Finali Türkiye ev sahipliğinde Mart ayında start alacak. Turnuva hakkında daha fazla detay için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Mobil oyun ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.