Ana sayfa Öne Çıkanlar Strateji oyunu olan Northgard’ın, Android cihazlar için çıkışı belli oldu!

Strateji oyunu olan Northgard’ın, Android cihazlar için çıkışı belli oldu!

308
strateji-oyunu-olan-northgardin-android-cihazlar-icin-cikisi-belli-oldu

Strateji oyunu olan Northgard’ın, Android cihazlar için çıkışı belli oldu! Ön kayıt yaptıranlara %30 indirim uygulanacak! “Geçtiğimiz aylar içerisinde iOS için çıkışını gerçekleştiren oyun Android cihazlara ne zaman geleceğini açıkladı. Ön kayıt yaptıranlar %30 indirim kazanacak.

Yayıncılığını Playdivid’in gerçekleştirdiği, geliştiriciliğini ise Shiro Games’in üstlendiği Vikin temalı şhir kurma oyunu Northgard’ın Android cihazlar için çıkışı açıklandı.

Andorid Çıkış Tarihi Belli Oldu

Daha öncelerde iOS cihazlar için çıkmış olan oyun, 24 Ağustos günü Android cihazlara gelecek. Oyun şu anda Google Play üzerinden ön kayıt aşamasında. Eğer oyunun çıkış tarihine kadar ön kayıt yaptırırsanız %30 indirim kazanacaksınız. Oyunu App Store’daki fiyatı 74,99 TL. Android cihazlar için de yaklaşık bu fiyatlarda olacağı düşünülüyor.

strateji-oyunu-olan-northgardin-android-cihazlar-icin-cikisi-belli-oldu-2

Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=WGeFPCda6Zc

Northgard Hakkında

İskandinav mitolojisi temel alan oyunda, yeni keşfedilen gizemli kıtaya hakimiyet kurmaya çalışan Viking klanını kontrol ediyorsunuz.

Strateji oyunu olan Northgard’ın, Android cihazlar için çıkışı belli oldu! Yıllar boyunca azimli bir şekilde keşif yapan Vikingler; sonunda gizemli, tehlikeli ve aynı zamanda da ganimetle dolu yeni bir toprak keşfetti: NORTHGARD. Yiğit Kuzeyliler bu yeni toprakları keşfetmek için yola koyuldu. Amaçları savaşarak, ticaret yaparak ve hayatlarını tanrıya adayarak klanlarının şanını artırmak. Tabi önce bu topraklardaki vahşi kurtları, zombi savaşçıları halt etmeleri, devleri mağlup etmeleri ve Kuzey’de görülen en sert kışlardan sağ çıkmaları gerek. Northgard ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.

Özellikler

  • Yeni kıta Northgard’da bir yerleşim inşa et
    • Vikinglere çeşitli görevler ata(Çiftçilik, Savaşçılık, Denizcilik, Bilginlik vb.)
    • Kaynaklarını dikkatli yönet, sert kışlara ve acımasız düşmanlara göğüs ger
    • Özel stratejik fırsatları değerlendirerek yeni yerler keşfet ve topraklarını genişlet
    • Farklı koşullarla (Fetih, Şan, Bilgi, Ticaret vb.) zafere ulaş