Ana sayfa Öne Çıkanlar Spine, Artık Mobil Cihazlarda!

Spine, Artık Mobil Cihazlarda!

276
spine-artik-mobil-cihazlarda

Spine, Artık Mobil Cihazlarda! Takım odaklı aksiyon oyunu olan Spine, iOS ve Android cihazlar için duyuruldu. Ayrıca PlayStation 5, PC ve Xbox Series için de duyuruldu. Yayıncılığının Nekki tarafından yapıldığı, geliştiriciğinin ise Banzai Games tarafından gerçekleştirildiği aksiyon TPS oyunu Spine, mobil cihazlar için duyuruldu.

Oyunun mağaza sayfaları ne yazık ki şu an için açılmadı. Bu sebeple çıkış tarihi ve fiyatı gibi detaylar da belli değil. Oyun; Android ve iOS cihazların yanında PlayStation 5, PC ve Xbox Series için de çıkışını gerçekleştirecek.

spine-artik-mobil-cihazlarda-2

Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Spine İle İlgili

Yakın ve menzilli dövüş yeteneklerinin önemli olduğu fütüristik dünyada arkadaşlarını yalnız bırakma. Takım arkadaşların ve rakiplerin ile daha derin bir etkileşim düzeyine taşıyabileceğin sinematik oyun deneyimine sahip aksiyon filminin kahramanı ol. Olabileceğinin en iyisi ol.

Bir aksiyon filminin kahramanı sen ol.

Takımının bir parçası olarak, en ikonik filmleri ilham kaynağı olarak kullan. Yakın dövüş haritaları ile rakibinin takımına karşı savaş. Çok oyunculu oyunlarda yaşayabileceğinin en destansı anları farklı kamera çekimleri ile en yoğun olarak hisset. Her dövüş, gerçek bir kahraman gibi hissedeceğin aksiyon sahnesi.

Kılıç ve silahlar ile dans et.

Gerçek Gun Fu’yu öğren. Yakın dövüşlerde silah oyunlarını ve dövüş sanatlarının birleşimini keşfet. Zıplarken iki elini kullanarak ateş et, çift silahın tüm köşelerini keşfet. Ateşli silahını kendi dövüş silahın olarak kullan.

Fütüristik dünya

Benzersiz karakterlerden oluşan listenin içinden bir seçim yap. Her biri sana onları buraya getiren hikayeyi ve ne için savaştığını anlatır.

PvP

Yapmış olduğun Gun Fu’nun en iyisi olduğunu mu düşünüyorsun? O zaman gerçek zamanlı savaşlarda rakiplerine karşı bu yeteneklerini kanıtlaman gerekecek. Ama korkma, arkadaşların seni korumak için burada olacak. Birlikte savaşlara girip kazanacaksınız.