Ana sayfa Öne Çıkanlar Sparklite Mobil İçin Yayınlandı!

Sparklite Mobil İçin Yayınlandı!

205
sparklite-mobil-icin-yayinlandi

Sparklite Mobil İçin Yayınlandı! 2019 yılında oyun piyasasına giriş yapan ve kısa süre içerisinde konsolda da gördüğümüz oyun Sparklite mobil için resmi olarak yayınlandı. Kuşbakışı bir oyun deneyimi sunan Sparklite, 2019 yılından bu yana almış olduğu olumlu yorumlar ile tam puan aldı. Mobil cihazlar için optimize edilen oyun tek bir satın alım seçeneğini oyun severlere sunuyor.

Oyun dinamik şekilde haritaları değişiklik gösteren Geodia dünyasında geçiyor. Sparklite gezegeninin yaşam gücü ve onu toplayarak farklı silahlara ve güçlendirmelere sahip olmak mümkün. Kötü Baron yaşam gücünü tamamen tüketip kendi çıkarlarına kullanmak istiyor. Görevlerle ilerleyerek keşfedilen oyun yerlilerle iş birliği yaparak The Refuge’yi inşa edebiliyorsunuz. Oyunda karakterin ölmesi durumunda uçan kampa giderek yeniden aşağı inmeniz gerekmekte.

Sparklite Mobil İçin Yayınlandı!

Sparklite Oyunu iOS ve Android İçin Yayınlandı! Piksel tabanlı grafiklere sahip oyunun müzikleri ise özel olarak bestelendi. Farklı bulmacalar ile eğlendiğiniz oyunun bir kısmı ücretsiz olarak sunuluyor. İlk Boss dövüşüne kadar geçen bölüm tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulan bölüm. Oyunu deneyimlemek için bu bölümü oynayabilir daha sonrasında ise oyunu satın alabilirsiniz. Oyunun ücreti ise 45₺ olarak tek ödeme şeklinde belirlenmiş. Oyunun tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyunun App Store linkine buraya, Google Play linkine ise buraya tıklayarak erişebilirsiniz. Sparklite ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.